Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 27.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 27.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Lido

Cīsiņi Saimnieka ar zaļumiem

Cūkgaļas un liellopa gaļas cīsiņi ar pētersīļiem un ķiplokiem bez apvalka. SIA Lido piedāvā kvalitatīvus gaļas izstrādājumus un mērces.
Cūkgaļa (38,7%), liellopu gaļa (26%), ūdens, cūkgaļas tauki (12,6%), sāls,ciete, dekstroze, garšvielas, garšvielu ekstrakti, stabilizētājs: E451, skābuma regulētājs: E 575, šķiedrvielas, pētersīļi kaltēti(0,29%), ķiploku granulas, maisījums garšvielu (tomātu koncentrāts, dabīgais tomātu aromatizētājs, maltodekstrīns), konservants:nātrija acetāts,nātrija nitrīts,krāsviela:karmīne Uzturvērtība100g produkta: Enerģētiskā vērtība: 1579kJ/ 381kcal, tauki: 33g, tostarp piesātinātās taukskābes.: 13g, ogļhidrāti: 1,2g, tostarp cukuri: 0,93g, olbaltumvielas: 19g, sāls: 1,5g. 13g, sāls 1,5g. s 16g, sāls 1,5g.
Realizācijas termiņš 20 dienas.
3.67 € / 300 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

27 Janvāris
Ceturtdiena
28 Janvāris
Piektdiena
31 Janvāris
Pirmdiena

Lido

Rīga

LIDO gaļas delikatešu ražotne darbojas kopš 1995. gada, nemainīgi saglabājot sākotnējo ieceri ražot kvalitatīvu produkciju no augstvērtīgām izejvielām. Gaļa tiek pārstrādāta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Katram izstrādājumam tiek sagatavots īpašs garšvielu maisījums no dabīgām garšvielām un garšaugiem, kurus piegādā Eiropas vadošie ražotāji Austrijā un Vācijā.

LIDO gaļas delikatešu ražotnes piedāvājuma klāstā ir cīsiņi un sardeles, pusžāvētas, cietžāvētas, vārītas desas, žāvētas vistiņas, pastētes, kā arī pelmeņi un marinēti gaļas produkti. Produkti tiek kūpināti krāsnīs uz dižskābaržu skaidām. LIDO vārds garantē kvalitāti, arī ražojot dažādus gaļas izstrādājumus. Mūsu gaļas produkcija ir piemērota ātri pagatavojamām vakariņām, piknikam vai ciemakukulim.

Citi produkti