Svaigi.lv | Grauzdētas MINI pupas ar piri-piri pipariem un krējumu

Zekants

Grauzdētas MINI pupas ar piri-piri pipariem un krējumu

1.73 € / 50 g
Grauzdētas MINI pupas AR PIRI-PIRI PIPARIEM Mini pupas PUPUCHI ar krējumu un piri-piri pipariem – kraukšķīga uzkoda, kas apvieno pipara asumu ar maigu krējuma garšu. Jaudīgi, veselīgi un dzīvespriecīgi. Produkta ražošanā izmantotas tikai dabīgas izejvielas, nesatur ĢMO un mākslīgi sintezētu nātrija glutamātu. Iepakojums: 50 g. un 108 g. 12 mēneši Uzņēmums Zekants SIA ar zīmolu Pupuchi ražo bez eļļas grauzdētas uzkodas no cūku pupām gan mazām - MINI, gan lielām - XL, saldas un sāļas.
Sastāvdaļas: cūku pupas 91%, rapšu eļļa 4%, krējuma un sīpolu garšviela 3% (garšvielas in garšvielu ekstrakti, sūkalu olbaltumvielas, laktoze, sāls, skābuma regulētājs E330 (citronskāba), aromāts siera un sīpola), piri piri garšviela (kartupeļu ciete, garšvielas un garšvielu ekstrakti, sāls, dabīgie pārtikas aromāti) 1.1%, jūras sāls 1%.
1.73 € / 50 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Jūlijs
Ceturtdiena
26 Jūlijs
Piektdiena
29 Jūlijs
Pirmdiena
30 Jūlijs
Otrdiena
31 Jūlijs
Trešdiena

Zekants

Zandas Ozolas lolots uzņēmums, kas ar Latvijas Lauksaimniecības Universitātes inovāciju palīdzību radis iespēju Latvijas cūku pupas parvērst gardos un gaisīgos kraukšķos. No Zandas iemīļotā tradicionālā kultūrauga nu radīts šķiedrvielām un olbaltumvielām bagāts produkts, ar ko lepoties un piedāvāt ikvienam, kas vēlas našķoties veselīgi! Pateicoties Pupuchu augstajam olbaltumvielu un salikto ogļhidrātu daudzumam, tas ir gudrs ēdienkartes papildinātājs sportistiem un aktīvu dzīvesveidu piekritējiem un samazinātais tauku saturs dod iespēju cūku pupu uzkodu izmantot diētiskā uzturā.
Saimniece pati par savu produktu saka tā: "Mums Pupuchi garšo un ceram, ka arī citi tos novērtēs!"

Citi produkti

Saistītie raksti