Svaigi.lv | Krekeri tomātu
3.59 € 2.51 € / 60 g
Tomātu krekera maize no Latvijā audzētiem tomātiem. Tomātu krekera maize ir vieglas konsistences un sātīga satura. Tajā saglabāta vasaras sulīgo tomātu garša, kas papildināta ar dažādām sēklām. Krekera maize lieliski iederēsies pie salātiem un zupām, vai kalpos kā veselīga ikdienas uzkoda. Iepakojums: 60 grami. SIA Smartfoody ar zīmolu The beginnings piedāvā dabīgas uzkodas, bagātas ar vērtīgām uzturvielām, bez garšas uzlabotājiem no Latvijā audzētiem dārzeņiem un augļiem.
Sastāvdaļas: tomāti 61%, gaišās linsēklas, saulespuķu sēklas, kaltētas tomātu pārslas 10%, ķiploks, jūras sāls, kaltēts timiāns, kaltēts rozmarīns.
Realizācijas termiņš 4 mēneši.
3.59 € 2.51 € / 60 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Smartfoody

Smartfoody SIA ar zīmoluThe beginnings rada 100% dabiskas veselīgas uzkodas no augļiem, dārzeņiem un sēklām. Ik rīts Tavā dzīvē ir kā iespēja jaunam sākumam – mazliet citādākam, veselīgākam, enerģiskākam un dzīvespriecīgākam. Mēs varam Tev palīdzēt rast jaunu sākumu sevī, piedāvājot brīvību no konservantiem, mākslīgajiem saldinātājiem, transtaukskābēm, sintētiskajām krāsvielām un citiem jauno pārtikas tehnoloģiju “brīnumiem”. Tev tikai jāizvēlas pievērsties tam, kam pievērsāmies mēs – dabiskumam, jo viss jau sākotnēji ir radīts perfekts gan uzturvērtības, gan izskata un garšas ziņā, un nav vajadzības to uzlabot, padarīt sārtāku, spīdīgāku, saldāku.

Citi produkti