Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 29.09
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 29.09

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Garšvielas

Organic Products

Seleriju pulveris bio

Selerijas tiek pamatoti uzskatītas par ļoti vērtīgu garšaugu. Kulinārijā tās ieņem īpašu vietu, jo visu tautu virtuvēs tiek ļoti plaši izmantotas. IZMANTOŠANA: pie salātiem, zupām, dārzeņu sautējumiem, mērcēm, gaļas un citiem ēdieniem, kā arī ēdienu dekorēšanai un kā neaizstājama garšviela konservēšanā. Iepakojuma svars 50 g. SIA Baltic Organic SIA Baltic Organic piedāvā bioloģiski audzētu Latvijas ziemas ķiploku, un garšaugu pulverus un garšvielu maisījumus.
Sastāvs: 100% selerijas
3.87 € / 50 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

29 Septembris
Ceturtdiena
30 Septembris
Piektdiena
03 Oktobris
Pirmdiena

Organic Products

Uzņēmums Organic Products ražo bio garšvielas, bio tējas un bio sukādes. Produkcija ir ražota Latvijā, un izejvielas tiek iepirktas no Latvijas zemniekiem. Paši saimnieki saka: ''Mēs esam ģimenes uzņēmums, kurā darbojas divas paaudzes.  Mūsu ražotā produkcija ir dabiska un tajā ir vairāk vērtīgo uzturvielu un vitamīnu mūsu ikdienai un veselīgam dzīvesveidam. Mūsu mērķis ir piedāvāt cilvēkiem dabisku, bioloģiski tīru produkciju, kas ir bagāta ar vērtīgām uzturvielām un vitamīniem. ''
Dabiskas garšvielas, kas bagātina ēdiena garšas buķeti. Ēdienu mēs varam izbaudīt un ar garšvielām dažādot savas ikdienas garšu. 

Citi produkti