Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Gatavi produktu grozi

Svaigi.lv grozi

Dārzeņu grozs

Grozu sakomplektēsim no vietējo saimniecību piedāvājuma un produktiem, kas saules siltumu saņēmuši citās zemēs. Kastē saņemsi: vietējo saimnieku sakņu dārzeņus aptuvni 4 kg, citzemju dārzeņus, sezonālus salātus un zaļumus, svaigumam sezonas augļus. Produktus komplektējot, izvēlēsimies kvalitatīvus un svaigus produktus. Groza svars aptuveni 8 - 10 kg.
Groza sastāvs: 4 kg vietejo sakņu dārzeņu, sezonāli zaļumi un salāti, sezonāli bio importa dārzeņi - aptuveni svars 8-10 kg.
Realizācijas termiņš Realizācijas termiņš: 7 dienas.
24.99 € / komplekts

Tirgus dienas

Tirgus diena

08 Decembris
Ceturtdiena
09 Decembris
Piektdiena
12 Decembris
Pirmdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti