Svaigi.lv | Produktu grozs cienastam

Svaigi.lv grozi

Produktu grozs cienastam

44.49 € / komplekts
Produktu grozs cienastam - ja nepieciešamas uzkodas draugu lokā vai darbā, tad komplekts būs lielisks ciemakukulis. Produktus komplektējot, iespēju robežās, izvēlamies bioloģiskus produktus, saturs būs mainīgs. Ja nevēlies kādu konkrētu produktu - norādi to pasūtījuma komentārā!
Sastāvs: svaigs gurķis, tomāti, salāti, pikantas cūkgaļas mednieku desiņas 500 g, maize un SVIESTS, govs PIENA siers ap 200 g, siera bumbas eļļā (labi garšo gan uz maizes, gan salātos), augļi vai ogas, salda plātsmaize vai cits konditorejas gardums, sīrups limonādei 330 ml.
44.49 € / komplekts

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti

Saistītie raksti