Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Gatavi produktu grozi

Svaigi.lv grozi

Produktu grozs nedēļas

43.75 € / komplekts
Produktu grozs nedēļas maltītēm. Grozā iekļauti produkti sātīgu brokastu un vakariņu maltīšu pagatavošanai. Tos komplektējot varēsi pagatavot vismaz 5 brokastu un 5 vienkāršas vakariņu maltītes. Ja nevēlies kādu konkrētu produktu - norādi to pasūtījuma komentārā!
Sastāvs: svaigi zaļumi, dārzeņi, tomāti, sezonāli augļi vai ogas, 10 lauku vistu olas, gaļas produkts (500 g), maize, biezPIENS, skābais krējums, sviesta paciņa, PIENS (1 litrs), kefīrs (1 litrs), auzu pārslas, kviešu milti, makaroni.
43.75 € / komplekts

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti

Undefined Property