Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Gatavi produktu grozi

Svaigi.lv grozi

Produktu grozs sātīgām brokastīm

37.73 € / komplekts
Produktu grozs sātīgām brokastīm ģimenei - ar to pietiks brokastošanai nedēļas garumā. Produktus komplektējot, iespēju robežās, izvēlamies bioloģiskus produktus, saturs būs mainīgs. Ja nevēlies kādu konkrētu produktu - norādi to pasūtījuma komentārā!
Sastāvs: svaigi zaļumi, dārzeņi, tomāti, kāds auglis vai ogas, 10 lauku vistu olas, gaļas produkts (ap 200g-300g), govs PIENA siers, maize, biezPIENS (ap 200 g), SVIESTA paciņa, PIENS (1 litrs), bio auzu pārslas 350 g, ievārījuma burciņa.
37.73 € / komplekts

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti

Undefined Property