Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Gāzēti dzērieni

Valmiermuižas Alus

Kvass

Tumīgais un gardais iesala dzēriens ir īsteni latvisks spēka avots. Tajā rodamie dabīgie B grupas vitamīni uzsūcas labāk nekā mākslīgie, par veselīgu dažādu sporta dzērienu aizstājēju. Iesala dzēriens nesatur nedz krāsvielas, nedz citus mākslīgus brīnumus. Tā sastāvā ir tikai iesala graudu cukuri, tāpēc tas ātri atjauno iztērētos spēkus un piešķir jaunu sparu ikdienas gaitās. Tilpums: 330 ml
1.42 € / 330 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Valmiermuižas Alus

Valmiermuiža

2006. gadā Aigars Ruņģis, dzimis valmierietis, kopā ar uzņēmīgiem ļaudīm sāk muižā būvēt mazu alus darītavu, lai atdzīvinātu te valdījušās viesmīlības tradīcijas un darītu gardu alu, kas atkal nestu Valmiermuižas vārdu pasaulē.
Valmiermuižas saimnieks kopā ar saimi diendienā strādā, lai Latvijā laba alus netrūktu un senās ieražās balstītā alus baudīšanas kultūra atkal uzplauktu.
Nesteidzīgi darot Latvijā un ārpus tās iecienītās alus šķirnes, Valmiermuižas meistari turpina meklēt jaunas garšas, lai arvien pārsteigtu prasīgo alus baudītāju. Tā, apkārtnes vēstures rosināts, 2015. gadā Valmiermuižas saimnieks atjauno leģendāro „Kokmuižas alus darītavas” zīmolu un uzsāk eilu brūvēšanu.

Citi produkti