Svaigi.lv | Rudy´s Kombuča Mango un Marakuja

Rudy's Kombucha

Rudy´s Kombuča Mango un Marakuja

3.49 € 2.44 € / 330 ml
Spilgts, tropisks, biezs. Tikai dabiskas un organiskas sastāvdaļas: mango, marakuja, tēja un tējas sēnes kultūra. Satur C vitamīnu, vitamīnus B1, B6 un B12. Iepakojums: 0.33 skārda bundža. Rudy´s Kombuča paši radījuši un gatavo vērtīgo Kambučas dzērienu.
.+1…+10 temperatūras režīms Tikai dabiskas un organiskas sastāvdaļas: mango, marakuja, tēja, tējas sēnes kultūra.
Realizācijas termiņš 180 dienas.
3.49 € 2.44 € / 330 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

15 Jūnijs
Ceturtdiena
16 Jūnijs
Piektdiena

Rudy's Kombucha

Rudy's Kambucha ir jauns latviešu uzņēmums, kas ražo kombuču - 100% dabīgs fermentētu dzērienu bez konservantiem. Lauž stereotipus par šo dzērienu un piedāvā spilgtas un tropiskas garšas.
Saimnieks Jegors ir alus meistars. Dažu gadu laikā Latvijā ir izveidojis 3 alus darītavas un turpina gatavot alu vietējām alus daritavām. Pats saimnieks atzīst: ''Ideja par kombučas radīšanu ienāca pēc šī dzēriena degustācijas. Bija vairāki eksperimentu, neveiksmju un panākumu mēneši. Man patīk tas, ko es daru un es vēlos, lai mūsu garšas būtu ideālas. Mēs esam ģimene, kas pirms gadiem pārcēlāmies uz dzīvi Latvijā, nodibinājām alus darītav Ādažos, bet nu esam pārvākušies uz Kuldīgu. Kombuču sākām gatavot mājās pirms 12 mēnešiem, bet tagad tas ir kļuvis par ģimenes biznesu."

Citi produkti