Svaigi.lv | Griķu maize Garšas buķete

GRANT’S BAKERY

Griķu maize Garšas buķete

5.39 € / 500 g
Griķi satur daudz veselīgu minerālvielu, tādu kā dzelzs, kalcijs, fosfors, jods, šķiedrvielas, skābeņskābe, ābolskābe un citronskābe, B, PP un P grupas vitamīni, kā arī daudz organismam nepieciešamo aminoskābju. Dzelzs, kuras ir daudz griķos, sekmē hemoglobīna paaugstināšanos. Mūsu asortimentā griķus piedāvājam kā griķu maizi. Maize ir bagātināta ar linsēklām, pilngraudu bio miltiem, kā arī ar kviešu un rudzu miltiem. Ko lai saka par šīs maizes veselīgumu, jāizmēģina!
Sastāvdaļas:ūdens, ieraugs, KVIEŠU milti, KVIEŠU milti pilngraudu milti, RUDZU pilngraudu, iesals, rudzu fermentēta tēja, sāls, GRIĶU milti, linu sēklas.
Realizācijas termiņš 2 dienas
5.39 € / 500 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

GRANT’S BAKERY

GRANT’S BAKERY misija - piepildīt ar mājīgumu, prieka un laimes aromātu to cilvēku mājas, kuriem rūp tas, ko viņi ēd.
GRANT’S BAKERY radīta ar mērķi apmierināt pēdējos gados radušos pieprasījumu pēc veselīgākas un garšīgākas maizes. Pastāv uzskats, ka pateicoties maizei izdzīvoja rietumu civilizācija. Bet cīņa par finanšu rādītājiem noveda pie tā, ka tirgū vadošie maizes kombināti pārvērta šo burvīgo produktu par produktu, ko cilvēks, kurš seko savai veselībai diez vai ēdīs.
Tradicionālās maizes pagatavošanas metodes netiek automatizētas, aizņem daudz laika un tam ir nepieciešama ilgstoša apmācība, jo katra maizes partija var uzvesties ļoti individuāli. Tāpēc pret maize ir jāizturas kā pret dzīvu cilvēku. Atsakoties no “jaunajām tehnoloģijām” ražīguma paaugstināšanai, ražošanas procesa paātrināšanai un izmaksu samazināšanai, derīguma termiņa pagarināšanai un ārējā izskata uzlabošanai, atdzima senie maizes radīšanas paņēmieni.
GRANT’S BAKERY nekad neizmanto komponentes, kas paātrina vai kontrolē maizes pagatavošanas procesu. Ražošanā netiek izmantotas olas, garšas pastiprinātāji, konservanti, rūpnieciskais raugs, transtauki un līdzīgas piedevas. Par pamatu visiem izstrādājumiem kalpo maizes ieraugs, ko iegūst no miltiem un ūdens. Ražošanā plaši tiek izmantotas ekoloģiski tīras izejvielas.

Citi produkti