Svaigi.lv | Ķirbju maize ar sēkliņām Rudens

GRANT’S BAKERY

Ķirbju maize ar sēkliņām Rudens

6.46 € / 500 g
Ja gribas svētkus katru dienu, šis maizes veids ir ideāls! Bagātīga, apetelīga, tā nepievils arī garšas ziņā. Saskan ar sāļām un saldām piedevām, bet garšo izcili arī atsevišķi, īpaši pagatavota tosterī vai grauzdēta. Ar sviestu vai bez. Pie zupām, salātiem un brokastīs.
Sastāvdaļas:ūdens, ieraugs, kviešu milti, sāls, medus, ķirbju sēklas, cepto ķirbju biezenis.
Realizācijas termiņš 2 dienas
6.46 € / 500 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

09 Oktobris
Pirmdiena
12 Oktobris
Ceturtdiena
13 Oktobris
Piektdiena

GRANT’S BAKERY

GRANT’S BAKERY misija - piepildīt ar mājīgumu, prieka un laimes aromātu to cilvēku mājas, kuriem rūp tas, ko viņi ēd.
GRANT’S BAKERY radīta ar mērķi apmierināt pēdējos gados radušos pieprasījumu pēc veselīgākas un garšīgākas maizes. Pastāv uzskats, ka pateicoties maizei izdzīvoja rietumu civilizācija. Bet cīņa par finanšu rādītājiem noveda pie tā, ka tirgū vadošie maizes kombināti pārvērta šo burvīgo produktu par produktu, ko cilvēks, kurš seko savai veselībai diez vai ēdīs.
Tradicionālās maizes pagatavošanas metodes netiek automatizētas, aizņem daudz laika un tam ir nepieciešama ilgstoša apmācība, jo katra maizes partija var uzvesties ļoti individuāli. Tāpēc pret maize ir jāizturas kā pret dzīvu cilvēku. Atsakoties no “jaunajām tehnoloģijām” ražīguma paaugstināšanai, ražošanas procesa paātrināšanai un izmaksu samazināšanai, derīguma termiņa pagarināšanai un ārējā izskata uzlabošanai, atdzima senie maizes radīšanas paņēmieni.
GRANT’S BAKERY nekad neizmanto komponentes, kas paātrina vai kontrolē maizes pagatavošanas procesu. Ražošanā netiek izmantotas olas, garšas pastiprinātāji, konservanti, rūpnieciskais raugs, transtauki un līdzīgas piedevas. Par pamatu visiem izstrādājumiem kalpo maizes ieraugs, ko iegūst no miltiem un ūdens. Ražošanā plaši tiek izmantotas ekoloģiski tīras izejvielas.

Citi produkti