Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 30.03

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Graudu, sēklu maize

SimMaize

SimMaize Sierāboliņa

8.98 € / 950 g
SimMaize ar sierāboliņa sēklām, magonēm, kaltētām dillēm, kviešu, rudzu miltiem, auzu pārslām, cukuru, sāli, nātru un gārsas pulveri, brūnajām un zelta linu, melnajām un baltajām sezama, saulespuķu sēkliņām un maltām mārdadžu sēkliņām. Simmaize piedāvā gardu dabīgā ierauga maizi.
Sastāvdaļas: ūdens, kviešu milti, pilngraudu auzu pārslas, rudzu milti, ieraugs, cukurs, četru sēklu maisījums (saulespuķu sēklas, baltās un zelta linsēklas, sezama sēklas), magoņu sēklas, kaņepju sēklas, sierāboliņa sēklas, sāls, melnais sezams, mārdadžu sēklas, kaltētas dilles, nātru un gārsas pulveris. Uzturvērtība (100g produkta) – 212 kcal, olbaltumvielas 6,8 g, ogļhidrāti 33,0 g, no tiem cukuri 7,0 g, tauki 5,0 g, tostarp piesātinātās taukskābes 0,6 g, šķiedrvielas 5,2 g, sāls 0,42 g.
Realizācijas termiņš 5 dienas
8.98 € / 950 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Marts
Ceturtdiena
31 Marts
Piektdiena

SimMaize

Mārupe

Simona Mārupē jau kopš 2016.gada cep neparastu un gardu dabīgā ierauga maizi - SimMaizi. Simona savus kukulīšus sauc par radoši ceptu dabīgā ierauga maizi, jo to sastāvā ir daudzumdaudz interesantu, vērtīgu un dabīgu sastāvdaļu, piemēram nātru un gārsas pulveri, kurkuma, mārdadžu sēklas, melnsēklītes, kaņepju sēklas. Maize ir sātīga, garda un mitra. Tā nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus un ir piemērota vegāniem. Neskaitāmos eksperimentos ir izstrādāta SimMaizes oriģinālrecepte un caur to sasniegts ideāls garšu balanss un bagātība. Šī maize lieliski iederas svētkos, piknikos un brokastu galdā.
SimMaizes piedāvājumā ir trīs veidu kukulīši - Klasiskais, dzeltenais ar kurkumu un sāļajiem zemesriekstiem, Melnais ar lazdu riekstiem un žāvētām dzērvenēm un Sierāboliņa ar sierāboliņa sēklām, magonēm un dillēm, taču ik pa laikam klienti tiek iepriecināti arī ar garšīgiem un neparastiem īpašajiem piedāvājumiem.
Lai padarītu SimMaizes produkciju pieejamāku visā Latvijā Simona ir izvedojusi BIY (bake it yourself) līniju. Tajā ietilpst BIY Burciņmaize, kas ir lielisks starta komplekts dabīgā ierauga maizes pasaulē, jo satur visu nepieciešamo, lai siltu, svaigu dabīgā ierauga maizi pavisam vienkārši uzceptu mājās pats. Tāpat, tiem, kas meklē ierauga maģiju, ir iespējams to atrast pie SimMaizes dehidrētā veidā, kā arī iegādāties BIY sausos maizes maisījumus visās trīs garšās, lai gardos kukulīšus ceptu savā virtuvē kaut katru nedēļu. BIY produktu līnija ikvienu aizved gatavošanas piedzīvojumā ar garšu pilnu gala rezultātu.

Citi produkti