Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 20.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 20.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Izlases

Svaigi.lv grozi

Dāvanu komplekts Nr 11

Dāvanu komplekts ar dažādiem produktiem no mūsu saimniecībām. Dāvanu komplekti būs iesaiņoti kraft dāvanu kastēs, kas pildītas ar dekoratīvām skaidām un tās apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Sazinieties: svaigi@svaigi.lv.
Sastāvs: Delikato, Pīles gaļas pastēte ar tomātiem, 50 g, Zeldari, Dārzeņu čipši Ķirbis, 100 g, Mētru gardumi, Cidoniju džems, 200 g, Trade Group, Kraukšķīgie zirņi asais vasabi, 50 g Pupuchi, Cūku pupas ar ķiplokiem un rozmarīnu, 50 g, The Beginings, Sēklu krekeri, 80 g, Liepkalni, Brīnumsstandziņas kanēļa, 100 g Liepkalni, Brīnumsstandziņas Ķimeņu , 100 g Manas garšas, Šefpavāra garšvielu sāls, 50 g.
Realizācijas termiņš Dāvanu kompleta fotogrāfijai ir informatīvs raksturs, tās sastāvs var tikt mainīts saglabājot komplekta vērtību.
38.20 € / komplekts

Tirgus dienas

Tirgus diena

20 Maijs
Piektdiena
23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena

Svaigi.lv grozi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Svaigi" ir Elīnas Novadas saimniecība - virtuālais tirgus Svaigi.lv.

Elīna saka: "Saucu sevi par saimnieci, jo šis virtuālais tirgus ir mans un manas komandas saimniekošanas veids, atbalstot vietējās zemnieku saimniecības un popularizējot produktus, kas audzēti un aprūpēti ievērojot bioloģiskus principus. Es radīju Svaigi.lv, lai savienotu Latvijas zemnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu!"

Lai svaigi!

Citi produkti