Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Jogurts

Smiltenes Piens

Piena Spēks bezlaktozes

Bezlaktozes Piena Spēks unikāls bezlaktozes sūkalu olbaltumvielu dzēriens, kas bagātināts ar D3 vitamīnu. Piena Spēks ir vērtīgs ne tikai sportiska dzīves veida cienītājiem, jo tajās esošās olbaltumvielas veicina muskuļu masas saglabāšanu un uztur kaulu veselību. Zemā tauku un cukura dēļ tas ir ideāli piemērots dažādām diētām, tas lieliski sader ar kafiju un augļu sulām. 460g – 50µg D3 vitamīna jeb 50% dienas devas Olbaltumvielu avots. Bez laktozes. D3 vitamīns 10µg/ 100g. Produkts ar zemu tauku saturu. Iepakojums: 460 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: Sastāvdaļas: piena olbaltumvielas, ferments, D3 vitamīns.
Realizācijas termiņš 4 dienas
1.63 € / 460 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti