Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Jogurts

Smiltenes Piens

Piena Spēks šokolādes

Smaržīga šokolāde un svaigs lauku piens – vai var būt vēl kārdinošāks duets? Iepakojums: 460 g. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvs: sūkalu olbaltumvielu koncentrāts, sīrups ar šokolādes garšu (cukurs, ūdens, kakao pulveris, aromatizētājs (augļu un dārzeņu koncentrāts: ābols, burkāns, hibiskusroze, melase), stabilizētājs (karagenāns), dabīgā kalcija piedeva (Lithothamnion Calcareum).
Realizācijas termiņš 4 dienas
1.63 € / 460 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

11 Augusts
Ceturtdiena
12 Augusts
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti