Kā tas notiek?

Pasūtījuma veikšanas un saņemšanas soļi
 
1. Izvēlies Tirgus dienu, kurā vēlies produktus saņemt:
- pasūti līdz otrdienas, plkst. 10:00, saņem pasūtījumu ceturtdienā ar piegādi uz mājām vai uz vietas, Margrietas ielā 7, Rīgā;
- pasūti līdz trešdienas, plkst. 12:00, saņem pasūtījumu piektdienā ar piegādi uz mājām vai uz vietas, Margrietas ielā 7, Rīgā.
- pasūti līdz piektdienas, plkst. 10:00, saņem pasūtījumu pirmdienā ar piegādi uz mājām vai uz vietas, Margrietas ielā 7, Rīgā.
 
Katrā Tirgus dienā mūsu virtuālajā tirgū var būt atšķirīgs produktu sortiments, jo noteiktā Tirgus dienās piegādes veic dažādas saimniecības.
 
2. Vienmēr sagaidi apstiprinājuma e-pastu savā pasta kastītē, lai pārliecinātos, ka pasūtījumu tiešām esi nodevis!
Tirgus dienā sūtīsim atgādinājuma īsziņu par pasūtījuma saņemšanu.
 
3. Saņem pasūtījumu izvēlētajā veidā:
uz vietas Tirgus dienas laikā no plkst. 17:30 līdz 19:00 Margrietas ielā 7, Rīgā.
ar piegādi ceturtdienas Tirgus dienas vakarā laikā no 18:00 līdz 22:00 uz izvēlēto adresi mūsu piegādes reģionā - Rīgā, Ādažos, Babītē, Baložos, Bukultos, Carnikavā, Garciemā, Garkalnē, Jūrmalā, Mārupē, Piņķos, Salaspilī, Ikšķilē, Ķekavā, Jelgavā, Olainē, Ogrē un Ozolniekos, Saulkrastos, Siguldā, Allažos, Suntažos, Ķegumā, Iecavā, Bauskā, Dobelē, Slampē, Tukumā, Ragciemā.
ar piegādi pirmdienas un piektdienas Tirgus dienas vakarā laikā no 18:00 līdz 22:00 uz izvēlēto adresi mūsu piegādes reģionā - Rīgā, Ādažos, Babītē, Baložos, Bukultos, Carnikavā, Garciemā, Garkalnē, Jūrmalā, Mārupē, Piņķos, Salaspilī, Ikšķilē, Ķekavā.
ar piegādi no rīta otrdien un piektdien laikā no 9:00 līdz 12:00 uz izvēlēto adresi tikai Rīgas pilsētas robežās.
 
4. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi ir 4.99 EUR.
Ja pasūtījumā produktu summa būs vismaz 59.00 EUR, tad par piegādi nebūs jāmaksā, maksa tiks noņemta pasūtījumu apstiprinot.
 
5. Samaksu par pasūtījumu vari veikt ar bankas maksājumu, ar pārskaitījumu līdz pasūtījuma saņemšanas brīdim uz bankas kontu LV96HABA0551040281516 vai skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī. Saņemot pasūtījumu uz vietas, samaksu vari veikt skaidrā naudā vai ar bankas norēķinu karti.
 
Ievēro! Šeit ir tirgus! Lai arī saimniecības vienmēr cenšas pasūtījumus izpildīt, tomēr dažkārt kāds no produktiem netiek atvests. Un kad saimnieki atved pasūtītos produktus, tajā var būt nelielas izmaiņas, jo tiek precizēts sveramo produktu svars. Līdz ar šīm izmaiņām var mainīties pasūtījuma kopsumma. 
 
Ja nepieciešams, sazinies ar mums e-pasts: svaigi@svaigi.lv, tālr.: 24335225.