Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Kafija, tēja, kakao

Svaigi.lv pieliekamais

Tēja grūtniecības bio

Harmoniski svaiga ar izcilākajiem ārstniecības augiem, piemēram, piparmētru, nātrēm un lavandu ar maigu un līdzsvarojošu iedarbību. Aromātiskā citronzāle piešķir šim tradicionālajam maisījumam patīkami piegaršu. Šajā receptē ir nomierinoši augi kā kumelītes, lavanda, balderiāna sakne, kurus parasti izmanto, lai relaksētu ķermeni un veicinātu nomierinošu efektu. Relaksējoša tase garšīgās Bedtime tējas būs lieliska vakaros, lai atslābtu no saspringtā dienas ritma. Tēju lieto 30 minūtes pirms nakts miera. Lietošana: tējas paciņu aplej ar varošu ūdeni, ļauj ievilkties ne mazāk kā 5-7 min. Garšas uzlabošanai iesaka pielikt tējai cukuru vai medu.
Sasttāvs: Melisa *, anīss *, fenhelis *, citronzāle *, piparmētra *, ķimenes * ,, krūzmētra *, nātre *, lavanda **augi no bioloģiski sertificētām saimniecībām. satur šādas alergēnas sastāvdaļas: lipekli.
3.42 € / 1 gab

Tirgus dienas

Tirgus diena

10 Oktobris
Pirmdiena
13 Oktobris
Ceturtdiena
14 Oktobris
Piektdiena

Svaigi.lv pieliekamais

Sadaļā Pieliekamais piedāvājam rūpīgi atlasītus bioloģiski sertificētus citzemju produktus.

Citi produkti