Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Konfektes

Skrīveru saldumi

Fudge ar sāli fleou de sel

Mīkstā karamele FUDGE ar sāli Fleur de sel. Iepakojums 120 g Lai nodrošinātu labāko kvalitāti tiek izmantotas pašas labākās sastāvdaļas: Bio audzētu gotiņu piens, iegūts tepat no Latvijas laukiem, Fleur de sel zināms kā franču konditorejas ekskluzīvs sāls (to mēdz dēvēt par «sāļu kaviāru»), Augstākās kvalitātes beļģu tumšā šokolāde, Latvijas saldkrējuma sviests.
Sastāvs:
2.80 € / 120 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

19 Augusts
Piektdiena
25 Augusts
Ceturtdiena

Skrīveru saldumi

Skrīveru saldumi tic, ka vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas. Tā ir viņu galvenā  pārliecība, par kuru stāv un krīt. Patiesi grib, lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilākā Latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodas uz tālo Čīli.

Citi produkti