Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 19.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Konfektes

Skrīveru saldumi

Marcipāna batoniņš ar zemeņu garšu

Marcipāna batoniņš ar zemeņu garšu. Iepakojums: 40 g.
Marcipāna masa -75% (cukurs, MANDELES - 38%, ūdens, mitrumuzturētājs - sorbīts, invertcukura sīrups, glikozes sīrups, mitrumuzturētājs - invertāze), baltā šokolāde – 25 % ( cukurs, kakao sviests, PILNPIENA pulveris, emulgators – SOJAS lecitīns, dabīgs vaniļas aromatizētājs), aromatizētājs – zemeņu, krāsviela – biešu sarkanā (saulespuķu eļļa, maltodekstrīns, sarkano biešu ekstrakts, skābuma regulētājs - citronskābe, taukskābju mono- un diglicerīdu citronskābes esteri ). Produkts var saturēt ZEMESRIEKSTU daļiņas.
Realizācijas termiņš Realizācijas termiņš:
0.84 € / 40 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

19 Augusts
Piektdiena
25 Augusts
Ceturtdiena

Skrīveru saldumi

Skrīveru saldumi tic, ka vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas. Tā ir viņu galvenā  pārliecība, par kuru stāv un krīt. Patiesi grib, lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilākā Latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodas uz tālo Čīli.

Citi produkti