Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Kefīrs

Smiltenes Piens

Kefīrs ar smiltsērkšķiem

Kefīrs ar smiltsērkšķiem no Smiltenes piena. Ar mīlestību aprūpētas gotiņas dāvā vislabāko pienu, bet pieredzējuši meistari prot no tā pagatavot atzīto un plaši pazīstamo skābpiena brīnumu – kefīru. Regulāri lietots, tas spēj palīdzēt novērst dažādas slimības, uzlabot gremošanas procesus un pat paildzināt mūžu. Protams, kefīrs ir ārkārtīgi populārs dzēriens, taču tā izmantošanas iespējas ir daudz plašākas, nekā vienkārši veselīgs papildinājums maltītei: kopā ar sulīgiem zaļumiem vai linsēklām, gaisīgu kēksu vai pīrāgu sastāvā, piena vietā smaržīgu pankūku sastāvā vai diētiskos augļu kokteiļos. Iepakojums: 460 ml. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvdaļas: pasterizēts piens, smiltsērkšķu piedeva 8%( cukurs, ūdens, smiltsērkšķi 6%, dabīgi aromatizētāji, apelsīnu sulas koncentrāts, biezinātājs pektīns, citronu sulas koncentrāts), pienskābo baktēriju ieraugs.
Realizācijas termiņš 5 dienas
1.75 € / 460 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti