Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Kefīrs

Smiltenes Piens

Kefīrs bezlaktozes

Kefīrs bez laktozes ar bifidobaktērijām.Pētījumi liecina, ka kefīrs atstāj ļoti labu iespaidu uz cilvēku veselību. Tas stimulizē un aktivizē imūnsistēmu, uzlabo gremošanu, kalpo kā dabīgas antibiotikas, samazina holesterīna līmeni un pat aizkavē onkoloģiskas saslimšanas. Nu šis unikālais produkts ir pieejams arī cilvēkiem ar laktozes nepanesamību. Iepakojums: 800 ml. Smiltenes piens piedāvā Latvijas zemnieku pienu un piena pārstrādes produktus.
Sastāvdaļas: pasterizēts piens, pienskābo baktēriju ieraugs, bifido baktēriju kultūra, ferments.
Realizācijas termiņš 5 dienas
2.55 € / 800 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Smiltenes Piens

Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā. Zīmolu “Smiltenes piens” atzīst un novērtē gan pašu zemes ļaudis, gan tālu valstu gardēži.
Ražotnes darbojas saskaņā ar stingrākajām pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas un kvalitātes vadības sistēmām. Pilnīgi viss tiek gatavots bez konservantiem un neizmantojot piena pulveri. Līdz ar to ikviens Smiltenē radītais piena mākslas darbs ir īsts, veselīgs un – mūsējais!
Vairāk kā 100 gadus sena vēsture. Trešais lielākais siera ražotājs Latvijā apjoma ziņā. Sestais lielākais piena pārstrādes uzņēmums. Vairāk kā 150 kvalitatīva Latvijas piena piegādātāji. Vienīgais uzņēmums, kurā top ekskluzīvais “Latvijas” siers.

Citi produkti