Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 25.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Kliņģeri, pīrāgi

Lapsas Māja

Tarte ar mocarellu un tomātiem

Tarte ar mocarellu un tomātiem pagatvota Lapsas Mājas konditorejā. Iepakojums: 750 g. Lapsas Mājā saimnieko Liene Zemīte, kas piedāvā fantastiskas kūkas, kā arī saldās un sāļās kūciņas, pīrādziņus un radziņus.
Pūdercukurs, sviests, iebiezinātais piens, lazdu rieksti/ vai mandeles, olu baltumi, kakao pulveris, olu dzeltenumi, kukurūzas ciete, cukurs, brendijs
Realizācijas termiņš 4 dienas
12.65 € / 750 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Augusts
Ceturtdiena
26 Augusts
Piektdiena

Lapsas Māja

Lieni Zemīti mēs pazīstam jau sen, gan no tiem laikiem, kad viņa saimniekoja Lapsas virtuvē, gan tad, kad viņa izveidoja savu Lapsas Māju. Mēs kopā esam rīkojušas vēlās brokastis un tikušās citos projektos un nu dodam iespēju mūsu pircējiem tikt pie iekārotajām Lienes konditorejas bulciņām, pīrādziņiem un gardajām kūkām. Tās patiks gardu un īpašu kārumu tīkotājiem, jo gatavotas no īstiem produktiem, sviesta un olām, papildinot ar Lienes zināšanām par to, kādam jābūt garšīgam našķim! Lai garšīgi!

Citi produkti