Svaigi.lv | Braunijs bezglutēna melleņu

Liepkalni

Braunijs bezglutēna melleņu

2.30 € / 130 g
Naksnīga šokolādes kūka ar meža melleņu pildījumu. Brauniju bez glutēna gatavojam atsevišķi - jaunā un speciāli šo produktu gatavošanai atbilstošā ražotnē. Varam droši teikt, ka produktu gatavošana nenotiek saskarē ar kviešu, auzu, miežu vai rudzu miltiem. Izejvielas ir speciāli atlasītas, katram ražotājam apliecinot, ka produkta sastāvs ir drošs bezglutēna diētai.
Nesatur lipekli Sastāvdaļas: bezglutēna brauniju maisījums (cukurs, kakao pulveris, kartupeļu ciete, palmu eļļa, sūkalu pulveris, dekstroze, olu baltuma pulveris, irdinātāji E450, dzeramā soda, emulgators E471, sāls, biezinātājs E415), meža melleņu pildījums (36%)(meža mellenes, glikozes – fruktozes sīrups, pārveidota ciete, skābuma regulētājs E331iii, dabīgs aromatizētājs), šokolādes krēms (cukurs, palmu tauki, rapšu eļļa, vājPIENA pulveris, glikozes sīrups, kakao sviests, emulgatori E472a, saulespuķu lecitīns, aromatizētājs), rapšu eļļa, olas, upeņu gabaliņi (saldējot žāvēti) Produkts var saturēt sezama un riekstu daļiņas!
Realizācijas termiņš 14 dienas.
2.30 € / 130 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

24 Jūnijs
Pirmdiena
25 Jūnijs
Otrdiena
26 Jūnijs
Trešdiena
27 Jūnijs
Ceturtdiena
28 Jūnijs
Piektdiena

Liepkalni

Liepkalni ir maiznīca ar vairāku paaudžu pieredzi, senām un stabilām vērtībām, kas sakņojas dziļi pagātnē. Piedāvājumā ir plašs produktu klāsts kā lieliem un maziem svētkiem, tā gardai un spēcinošai ikdienai.
Mazmaizīšu izmēra smalkmaizītes un pīrādziņi būs ļoti ērti uzkodu brīžiem, kad ikdienas skrējienā gribas ko sātīgu un svaigi ceptu. Gardēžu tik iemīļotie mazo formu eklēriņi pārsteigs ar savu bagātīgo pildījumu un garšu daudzveidību. Savukārt bezglutēna produktu līnija radīta, rūpējoties par tiem, kas ikdienā un svētkos nevar baudīt klasiskos konditorejas gardumus un maizi.
30 stundas, tik ilgs laiks ir nepieciešams no maizes sagatavošanas līdz cepšanas brīdim Liepkalnu rudzu maizēm. Šis meistarstiķis nāk no senākiem laikiem, padarot maizi īpašu, lai tā būtu īsta, kā mājās cepta rudzu maize. Plašais sortiments un veselīgās piedevas: sēklas, graudi, augļi, ķimeņu eļļa, linsēklu klijas, kaņepes, svaigi ķiploki, tīrkultūra, sviests, svaigs krējums kā arī ražošanā izmantotais roku darbs rada produktu atšķirīgu no masveida produkcijas.
Liepkalnu komandā ik katrs ir ieguldījis savu laiku, zināšanas, prasmes, lai Liepkalnu produkcija būtu garšīga, lai to pazītu, izvēlētos un iemīlētu.

Citi produkti