Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Kūkas, keksi

Lapsas Māja

Kūka Burkānu

Burkānu kūka pagatavota Lapsas Mājas konditorejā. Iepakojums: 1.7 kg. Lapsas Mājā saimnieko Liene Zemīte, kas piedāvā fantastiskas kūkas, kā arī saldās un sāļās kūciņas, pīrādziņus un radziņus.
Burkāni, krējums saldais, svaigais siers (PIENS, saldais krējums, stabilizētāji: citrusaugļu šķiedrvielas, pektīns, baltās akācijas sveķi; pārtikas sāls, PIENSkābes baktērijas ieraugs, ferments), cukurs, eļļa rapšu, milti KVIEŠU, OLAS, rozīnes, ievārījums dzērveņu (cukurs, dzērvenes (40%), glikozes – fruktozes sīrups, ūdens, biezinātājs, pektīns (E440), konservants kālija sorbāts (E202)), cukurs brūnais, mandeļu skaidiņas, apelsīnu sula, apelsīna miza, soda, cepamais pulveris, kanēlis
Realizācijas termiņš 3 dienas
46.00 € / 1.7 kg

Tirgus dienas

Tirgus diena

08 Decembris
Ceturtdiena
09 Decembris
Piektdiena
12 Decembris
Pirmdiena

Lapsas Māja

Lieni Zemīti mēs pazīstam jau sen, gan no tiem laikiem, kad viņa saimniekoja Lapsas virtuvē, gan tad, kad viņa izveidoja savu Lapsas Māju. Mēs kopā esam rīkojušas vēlās brokastis un tikušās citos projektos un nu dodam iespēju mūsu pircējiem tikt pie iekārotajām Lienes konditorejas bulciņām, pīrādziņiem un gardajām kūkām. Tās patiks gardu un īpašu kārumu tīkotājiem, jo gatavotas no īstiem produktiem, sviesta un olām, papildinot ar Lienes zināšanām par to, kādam jābūt garšīgam našķim! Lai garšīgi!

Citi produkti