Svaigi.lv | Torte Deserta Šokolādes Sapnis 2 gb

Dabas Dimanti

Torte Deserta Šokolādes Sapnis 2 gb

5.29 € / 175 g
Deserta torte Šokolādes Sapnis. Ātri sasaldēta. Smilšu mīklas un bezē apvienojums ar šokolādes krēma pildījumu un ķiršu ievārījumu! Atlaidināšana: Atlaidiniet torti istabas temperatūrā (+18℃...+22℃) – 4h. Atlaidiniet torti ledusskapī (0℃...+4℃) – 8h. Pēc atlaidināšanas atkārtoti nesasaldēt.
Sastāvdaļas: Cukurs, miltu maisījums: (Bezglutēnu kviešu ciete, kukurūzas ciete, kartupeļu ciete, cukurs, glikoze, biezinātājs: guargums un E464, diētiskās šķiedrvielas, skābuma regulētajs: E575, irdinātajs: soda), OLU baltums, SVIESTS 82%, OLAS masa, ūdens, bezlaktozes saldais KRĒJUMS, vaniļas cukurs: (cukurs, aromatizētājs (vanilīns 1,3%)), kakao pulveris, cepamais pulveris: (Irdinātāji (E450,E500), kartupeļu ciete), sāls, citronskābe. Krēms: bezlaktozes saldais KRĒJUMS, ķiršu ievārījums: (Cukurs – ķirši (40%) - glikozes un fruktozes sīrups – ūdens – biezinātājs: pektīns (E440) – skābe: citronskābe (E330)), Šokolādes krēms: (šokolādes pulveris 35% (cukurs, kakao); augu eļļu (saulespuķu sēklas); cukurs; modificēta ciete; emulgators: SOJAS lecitīni; aromatizētājs, valrieksti, guāra sveķi Sastāvdaļas: bezlaktozes saldais KRĒJUMS, cukurs, miltu maisījums: (bezglutēnu kviešu ciete, kukurūzas ciete, kartupeļu ciete, cukurs), OLU baltums, ķiršu ievārījums: (Cukurs – ķirši (40%) - glikozes un fruktozes sīrups – ūdens – biezinātājs: pektīns (E440) – skābe: citronskābe), sviests 82%, Šokolādes krēms: (šokolādes pulveris 35% (cukurs, kakao), augu eļļu: (saulespuķu sēklas), modificēta ciete, emulgators: SOJAS lecitīni; aromatizētājs), OLAS masa, ūdens, VALRIEKSTI, kakao pulveris, cepamais pulveris: (Irdinātāji (E450,E500), sāls, glikoze, biezinātājs: guargums un E464, diētiskās šķiedrvielas, skābuma regulētajs: E575, citronskābe, irdinātajs: soda. Uzturvērtības tabula uz 100g produkta: Enerģētiskā vērtība 897/215 kJ/kcal, Tauki 12g, Tostarp pies. tauksk. 4,8g, Ogļhidrāti 23g, Tosartp cukurs 15g, Olbaltumvielas 2,6g, Sāls 0,22 g
Realizācijas termiņš Uzglabājot (-18℃), skatīt uz iepakojuma. Uzglabājot (0℃...+4℃), derīguma termiņš 6 dienas no atlaidināšanas dienas. Uzglabājot istabas temperatūrā (+18℃...+22℃), derīguma termiņš 24h no atlaidināšanas dienas.
5.29 € / 175 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

23 Maijs
Ceturtdiena
24 Maijs
Piektdiena

Dabas Dimanti

Diamonds Food Group piedāvā bezglutēna un bezlaktozes kulinārijas un konditorejas produkciju. 
Uzņēmumam ir 15 gadu pieredze bezglutēna izstrādājumu gatavošanā. Galvenie degustētāji - mūsu bērni, kuri atzīst tos par visgaršīgākajiem.
Produkcija tiek ražota 100% bezglutēna un bezlaktozes vidē. Tiek izmantotas tikai kvalificētas un sertificētas izejvielas, tieši tāpēc produkcijai ir augsta kvalitāte un izcila garša.
Produkcijas sastāvu veido 1/3 dārzeņu, kas nākuši no Latvijas zemnieku saimniecībām. Dārzeņi ir galvenais С vitamīna un nozīmīgs citu vitamīnu avots uzturā. Dārzeņi ir ļoti nozīmīgs minerālvielu, sevišķi kālija, kā arī kalcija, magnija, fosfora sāļu un mikroelementu (joda, mangāna, cinka, dzelzs, vara, kobalta, molibdēna, broma u.c.) avots. Dārzeņi satur arī fermentus un miecvielas. Dārzeņiem ir svarīga nozīme sārmu un skābju līdzsvara uzturēšanā organismā. Īpaši svarīgi dārzeņi ir bērnu uzturā, bet ne vienmēr bērni tos labprāt ēd. Tādēļ mūsu produkcija ir labs veids kā likt apēst bērnam nepieciešamo dārzeņu daudzumu ar patiesu prieku un baudu!
Bezglutēna produkti der visiem, kas vēlas notievēt, uzturēt sevi formā. Kāpēc gan parasto miltu vietā neizmēģināt kukurūzas, griķu, prosas vai rīsu miltus, kas garšo vēl labāk nekā ierastie baltie milti! Uzņēmums lepojas ar produktu unikālo garšu, jo tā tik tiešām ir neatkārtojama, dzīvīga un gaisīga garša, kas garšos visiem!
Kā atzīst uzņēmuma vadītāj: ''Viss sākās kā ģimenes bizness. Un, neskatoties uz to, cik lieli pašlaik esam izauguši, ģimene aizvien ir mūsu uzņēmuma galvenā vērtība - tas ir tas, kā mēs domājam, kā mēs izturamies pret saviem klientiem un, kā izturamies viens pret otru. Mūsu ražotā produkcija top patiesās rūpēs par Jūsu veselību – lai visa mūsu pasaule ir vesela!''

Citi produkti