Decembrim esam sagatavojušas jaunus mēneša piedāvājumus. Meklē tos apkopotus vienkopus sadaļā Īpaši piedāvājumi.

Bee Bite lielajām pastilu pakām šomēnes -10% no parastās cenas. Šīs pastilas ir brīnišķīgs ikdienas vitamīnu uzņemšanas veids un palīdzēs stiprināt imunitāti ziemā.

Blendit zaļais un sarkanais koteilis tagad iegādājams ar 15% atlaidi. Atceries - tas saldēts, tādēļ ērti to varēsi pagatavot tad, kad vēlēsies!

Durbes veltes piedāvā zemāku cenu sekojošiem produktiem: marinētajiem gurķiem, kabaču ikriem, ābolu sulai, aroniju sīrupam ar ķiršu garšu un rīvētām upenēm ar cukuru. Mmm, mums patīk viņu produkti!

Kalnzemnieku karsētajām ābolu sulām - 15% un tas ir brīnišķīgs iemesls, lai šo skaisto pudeli celtu savā galdā vai aiznestu kādam kā ciemakukuli!

Ja gatavosi sausmaizītes ar aizdaru, gardu zupu, kam nepieciešams klāt kāds kraukšķis vai gardus salātus, izmēģini Krippu kraukšķus - tagad ar 13% atlaidi!

Pilnīgi visai Latnature produkcijai šomēnes zemākas cenas un par to patiesi priecājāmies, jo šīs saimniecības produkti ir ļoti populāri. Kādēļ? Tas ir brīnišķīgs veids kā ēst dārzeņus garšīgā un mūsdienīgā veidā. Izmanto iespēju!

Kraukšķīgajiem ābolu čipsiem, visiem veidiem, zemāks cenas piedāvājums - mums vislabāk garšo ar sezama sēklām un dzērvenēm, pamēģini!

Lai izdevīgi,
Elīna un Diāna