Es redzēju Jāņu rītu 
Trīs saulītes uzlecami: 
Viena rudzu, otra miežu, 
Trešā tīra sudrabiņa. 

Vismaz divas reizes gadā, pirms Ziemassvētkiem un Jāņiem, ir manāma lielāka rosība kā ierasts, jo šos svētkus svin visa Latvija. Brīvdienas ļauj svētkus izbaudīt, braucot ciemos vai gaidot ciemiņus un ierasti šos svētkus ir nosvinēt arī uzņēmuma kolektīvā - pērkot dāvanas un gatavojot speciālus mielastus. Saulgriežu svētki ir visīstākie un senākie latviešu svētki, tieši tādēļ ierasts, šajos svētkos izvēlas īsteni latviskus produktus, ko celt galdā. Tieši tādēļ Svaigi.lv piedāvājums svētku laikā kļūst īpaši aktuāls – mēs piedāvājam Latvijā audzētus, bioloģiskām vai izsekojamām metodēm stādītus, koptus un gatavotus produktus Tavam svētku galdam gan mājās, gan darba vietā.

Ja vēlies iepriecināt kolēģus un nepieciešams īsteni latvisks Jāņu cienasts, sazinies ar mums - atradīsim vislatviskāko svinību cienastu un noorganizēsim tā piegādi līdz Tavai darbavietai!

Brauc ciemos un nepieciešama dāvana?! Vēlies sieru izlasi skaistā Latvijas keramikas šķīvī vai pilnu bļodu pīrāgiem?  Mēs to varam skaisti iesaiņot un pievienot kartīti ar īstu produktu stāstu – šādu dāvanu neaizmirsīs un novērtēs īsteni Latvijas produktu pazinēji. Ja siesi sieru pašrocīgi – atradīsim un piegādāsim visus tam nepieciešamos produktus un pievienosim klāt mūsu recepti; par šādu komplektu noteikti priecāsies arī kāds Tavs kolēģis vai sadarbības partneris.

Lai gardi un svaigi svinēt šos svētkus - mēs Tev palīdzēsim atrast vislabāko dāvanu vai ciema kukuli ar latvisku un īstu stāstu!

E-pasts saziņai: svaigi@svaigi.lv, tālrunis saziņai: 24 335 225.