Svaigi.lv senākie klienti un piegādātāji jau zin, cik svarīgi mums ir pārliecināties par katra produkta izcelsmi, kuru piedāvājam iegādāties. Taču ik dienu mums pievienojas arvien jauni klienti un preču piegādātāji. Tieši tādēļ nemitēsimies uzsvērt – paplašinot sortimentu mūsu virtuālajos plauktos, vienmēr rūpīgi izsveram vai izvēlētie zīmoli atbildīs mūsu un patērētāju prasībām!

Zinām, ka domas, kas palaistas gaisā, materializējas un esam priecīgas, ka Mārtiņš Dergačs, kuru sākumā iepazinām kā Svaigi.lv klientu, izveidojis uzņēmumu, kas no Eiropas bioloģiskajām saimniecībām Latvijā ziemas sezonā piegādā bioloģiski audzētus augļus, dārzeņus un zaļumus. Vēlme arī ziemā ēst svaigi saveda mūs kopā, un nu jau kādu laiku arī klientiem ir iespēja mieloties ar Mārtiņa saimniecības Simantik sarūpētajiem gardumiem. Esam no tiesas gandarītas, ka laiku pa laikam mūsu klienti dalās ar netradicionālu gardumu receptēm, kuru sastāvdaļas iegādātās Svaigi.lv kategorijās, kur nav atrodami tikai pašmāju saimnieku produkti.

Un esam atvērušas arī Pieliekamo, kas piepildīts tādiem produktiem, kurus Latvijā izaudzēt nemaz nav iespējams vai produktus nevaram ielikt saimniecību vai zemnieku produktu rāmjos. Taču mūsdienīgas saimnieces gatavota, pilnvērtīga maltīte bez šiem produktiem arī nav iedomājama. Vēl vairāk, te atrodami produkti, kas atvieglos gatavošanu gadījumos, ja uzturā nevari lietot, piemēram, miltus. Arī, ja esi vegāns, te būs atrodams kāds našķītis. Izsverot, kas piepildīs Pieliekamā plauktus, mums talkā nāca Mārtiņš, un šobrīd visvairāk produktus atradīsi ar zīmolu Rinatura bio. Šo bio produktu zīmolu izveidojis vācu uzņēmumu Rila, kas ar pārtiku, tai skaitā arī bio produktiem, nodarbojas vairāk kā 45 gadus. Tas ir ģimenes uzņēmums, kuru arī šobrīd vada tēvs un dēls - Helmuts un Bernds Rihteri (Helmut Richter, Bernd Richter).  Uzņēmumā šobrīd strādā apmēram 250 darbinieku un tā filiāles darbojas ne tikai Vācijā, bet arī Grieķijā un Čīlē. Uzņēmums darbojas vairākos virzienos, piedāvājot plašu etniskās pārtikas klāstu, organisko un bio pārtiku, nedaudz darbojoties arī ekskluzīvo garšvielu lauciņā. Uzņēmuma sauklis angliski skan Your passion is our mission jeb Jūsu kaislība ir mūsu misija - tas apliecina, ka attiecībā uz pārtiku nevar runāt par remdenu attieksmi. Ēšana ir bauda un kāpēc sev liegt labāko?!

Zīmols Rinatura Bio lepojas ar ļoti plašu produktu sortimentu un tie visi ir marķēti ne vien ar Vācijas nacionālo BIO apliecinājumu, bet arī visā Eiropas Savienībā atzītu BIO produktu apliecinājumu, kas sevī ietver unikālu bio kodu katram produktam, kam izieta bioloģiskā sertifikācija. Šie produkti nesatur sintētiskos garšas pastiprinātājus, krāsas un piedevas un, protams, nesatur ģenētiski modificētus organismus. Produkti ir augstākās kvalitātes un tie tiek pastāvīgi pārbaudīti neatkarīgā laboratorijā. Saimniecība Rinatura uzsver, ka īpaši seko pārtikas modei, tāpēc viss, kas atrodam viņu sortimentā ir ne vien daudzveidīgs un inovatīvs, bet arī trendīgs.

Ir tiešām vērts ieskatīties mūsu kategorijā Pieliekamais - tur noteikti atradīsies noderīgas lietas nākamās maltītes bagātināšanai!