Mūsu ģimenēs ir vienošanās, ka citiem vienmēr dāvināsim to, ko paši vēlētos saņemt. Tikai tā dāvana iegūst papildu emocionālo vērtību, jo ne vien rada prieku saņēmējam, bet jau izvēles un meklēšanas process ir aizraujošs un pozitīvs nevis mokpilns un nogurdinošs. Kopš izveidojām Svaigi.lv, dāvanu gādāšana vispār vairs nesagādā nekādas problēmas, mēs dāvinām svaigi! Ja ne dāvanu kartes veidā, tad izveidot komplektu ar veselīgiem un svaigiem brīnumiem ir tīrais nieks; turklāt to visu var pievest klāt smaidīgs kurjers, sagādājot dāvanas saņēmējam vēl lielāku pārsteigumu.

Taču dažreiz ir tādas situācijas, kad prasīties prasās pēc pavisam vienkārša un lakoniska “Paldies!”, “Apsveicu!” vai “Drīzu atveseļošanos!”. Tādās situācijās noder dāvanu karte, kas saņēmējam ļauj pilnīgu brīvu izvēli. Šajā pavasarī, kopā ar pirmajām sniegpulkstenītēm mūsu pašu rokām radīta ir uzplaukusi arī jaunā Svaigi.lv dāvanu karte!

Interesanti, ka pirmās dāvanu kartes radās Amerikas Savienotajās valstīs 1994.gadā un to primārais mērķis bija nevis kļūt par patīkamu dāvanu, bet atvieglot naudas atgriešanas procesu, izvairoties no skaidras naudas norēķiniem. Mainoties dāvanu kartes izskatam, no printerī izdrukāta kupona uz daudzveidīgas formas un veidu speciāli gatavotām kartītēm, mainījās arī tās funkcija un pievienotā vērtība. Šobrīd dāvanu karšu daudzveidība ir neaprakstāma un ar tās palīdzību cilvēki steidz dāvināt visdažādākās pieredzes un emocijas. Arī mēs savu dāvanu karti adaptēsim un tā kļūs ērti pasniedzama arī Tev, ja vēlēsies to pasniegt digitāli vai vienkārši izdrukāt tuvākajā printerī! Tā teikt, visādiem gadījumiem piemērota un ērta.

Vienmēr atceries, ka savā būtībā dāvināšana ir rituāls, ar kura palīdzību ne vien izrādām cieņu, bet paužam arī savu vērtību izpratni. Tieši caur dāvanām varam nodot sev svarīgos vēstījumus un novēlējumus. Tad nu šajā pavasarī mēs aicinām – dalies ar savu labo pieredzi ēst svaigi, atbalsti ilgtspējīgu saimniekošanu un vairāk laika pavadi kopā! Mūsu radītās dāvanu kartes vari iegādāties produktu kategorijā Dāvanu karte, noformējot komentārā vari atzīmēt pasniegšanas veidu (digitāli, drukāsi vai vēlies saņemt to taustāmu un mūsu rokām apcakinātu) un amēs ar Tevi noteikti sazināsimies!