Mēs vēlamies pastāstīt par mūsu komandu. Cilvēkiem. Zini, kādēļ? Tādēļ, ka bez mūsu kolēģu čaklajām rokām mēs nevaram iedomāties mūsu dienu vai nedēļu ritumu. Un pagājusī nedēļa ieviesa mūsu ikdienā lielas pārmaiņas, kuras Tu, iespējams, nejūti, bet mēs sajutām. Ar lepnumu!

Un, ja ar kādu ir jāsāk, tad noteikti ar kādu, kurš ar mums kopā ir jau no pašiem pirmsākumiem un ikdienā dara tik daudz, cik šeit nevaram nemaz uzskaitīt. Iepazīsties - Maija Lismane-Šļūka, viņa ik dienu labo un maina aktīvos un neaktīvos produktus mūsu virtuālajos tirgus plauktos. Viņa ir tā, kas komunicē ar visām mūsu daudzskaitlīgajām saimniecībām ik dienu, stundu un minūti. Pārliecinās, ka Tavs pasūtījums nodots, saņemts, tiks laikā un pasūtītajā apjomā izpildīts. Ja saimniecības kādu no produktiem nevar nodrošināt, tad viņa ir tā, kas noorganizē aizvietojumu vai pat brauc pie saimniekiem pati produktiem pakaļ. Un vēl, un vēl, un vēl. Maija pati saka: "Es nepamanu kā paskrien mana darba diena, jo tā ir tik intensīva un interesanta, ka Tirgus dienās es gribētu vēl kādu stundu dienai klāt! Un man ļoti patīk tie mūsu lauku cilvēki, kas atbrauc un ir tik ļoti cilvēcīgi!", un tas nav ne izpušķots, ne melots. Tā tas vienkārši ir!

Pati Maija ir ļoti laba saimniece savās mājās un mēs varam tikai brīnīties par to entuziasmu, ar kādu viņa vienmēr saviem mājiniekiem pasūta produktus svētku galdam un ikdienai. Ģimenē viņi ir četri, tādēļ iknedēļas produktu grozs nav iedomājams bez produktiem vīram un bērniem - iecienīta ir doktora desa, Kunturu kūpinājumi un cīsiņi bērniem. Maija pati ir izteikts zivjēdājs, svaigas un kūpinātas - tās vienmēr atrodamas iknedēļas pirkumu sarakstā. Svētku reizēs viņa vienmēr gatavo ko iespaidīgu, arī šodien viņas pasūtījumā ir pīle - to gatavos rīt vīram vārda dienā! Viņas pašas pēdējā laika labākais atklājums no Svaigi.lv produktu sortimenta ir Sēļu maizes rudzu saldskābmaize, iesaka pamēģināt!

Mēs esam mūsu komanda! Šogad par to jau esam sākušas runāt un runāsim visa gada garumā, jo iesāksim trešo darbības gadu, kas būs ļoti mums svarīgs. Ja Tev līdz šim ierasts ieskatīties tikai produktu sadaļā, noteikti pievērs savu vai paziņu uzmanību arī sadaļai Darba iespējas, šeit tagad un turpmāk atradīsi iespējas mums pievienoties ne tikai pircēja statusā!

#kolegis #svaigilv #lepojamies #bezvinasnevaram #kopamumsirspeks