Īpašas dāvanas uzņēmumu ikdienai un svētku reizēm

Tāpat kā Jūsu uzņēmumam ir savs stāsts, arī Svaigi.lv produktiem ir savs īpašs stāsts - nācis no visiem Latvijas nostūriem, kopā savīts. Mēs apvienojam labāko no Latvijas saimnieku produktiem un meistaru darbiem. Aiz katra produkta ir īsts saimnieks! Mūsu pašu! Svaigi.lv piedāvājumā ir plašs produktu un meistaru darbu sortiments - mums ir ar ko pārsteigt Jūsu kolēģus, klientus un sadarbības partnerus. Apskati jau gatavus dāvanu komplektus vai izvēlies Svaigi.lv dāvanu karti īpašiem pirkumiem.

Katru piedāvāto produktu iespējams personalizēt:
- veidojot dāvanu komplektus;
- izvēloties iepakojuma veidu;
- izvēloties Jūsu logo uz uzlīmes vai kartītes;
- pievienot sveiciena kartīti ar Jūsu logo un tekstu.

  ________________________________________________________________________________________________________________

Konfektes "Gotiņa"

Pasūti gardās Konfektes “Gotiņa” ar personalizētu etiķeti. Minimālais pasūtījums ir 5 kg, tas ir aptuveni 340 svaigas, staipīgas un mutē kūstošas konfektes – kas ražotas no tīra piena, cukura un sviesta tepat pie mums Latvijā. Personalizēts dizains, ar Tava uzņēmuma logo un pat ar pantiņu ietinamā papīra otrajā pusē. Sazinies ar mums un saņem cenu piedāvājumu!

________________________________________________________________________________________________________________

Augļu grozi

Īpašs piedāvājums uzņēmumiem, pēc garajām brīvdienām un lielajiem rasola kalniem ikviens ir pelnījis devu C vitamīnu un sulīgu gada sākumu. Piedāvājam trīs augļu grozu veidus, varbūt kāds ir kā radīts Tavam kolektīvam!

Cenas pasūtot vienu grozu:
Mazais Augļu grozs 5-8 cilvēku kolektīvs – 19,15+PVN (2kg āboli, 1kg mandarīni, 1kg banāni, 1kg apelsīni, 1kg vīnogas)
Vidējais Augļu grozs 9-15 cilvēku kolektīvs – 29,40+PVN (4kg āboli, 2kg mandarīni, 2kg banāni, 2kg apelsīni, 1kg vīnogas)
Lielais Augļu grozs 16-20 cilvēku kolektīvs  - 45,25+PVN (5kg āboli, 3kg mandarīni, 3kg banāni, 3kg apelsīni, 3kg vīnogas)Lai uzzinātu vairāk par korporatīvajām dāvanām, produktiem uzņēmuma svētku reizēm un ikdienai, aicinām sazināties!

Liena Balode
Svaigi.lv īpašo stāstu meistare
Tālrunis: 23889411
E-pasts: sadarbiba@svaigi.lv