Pasūtījuma veikšanas un saņemšanas soļi

1. Līdz katras nedēļas ceturtdienas pusnaktij veic savu pasūtījumu, lai saņemtu to nākamajā pirmdienā.
Līdz katras nedēļas svētdienas pusnaktij veic savu pasūtījumu, lai to saņemtu jau tuvākajā trešdienā.

Līdz katras nedēļas pirmdienas pusnaktij veic savu pasūtījumu, lai saņemtu to tās pašas nedēļas ceturtdienā.

2. Saņem pasūtījumu nākamajā pirmdienā, trešdienā vai ceturtdienā (atkarībā no dienas, uz kuru esi veicis pasūtījumu) laikā no plkst. 18:00 līdz 20:00 Margrietas ielā 7, Āgenskalnā vai saņem pasūtījumu ar piegādi uz norādīto piegādes adresi.

3. Pasūtījumus Tirgus dienas vakarā mēs piegādājam Rīgā, Ādažos, Babītē, Baložos, Bukultos, Carnikavā, Ikšķilē, Jelgavā, Jūrmalā, Ķekavā, Garciemā, Garkalnē, Mārupē, Ogrē, Olainē, Ozolniekos, Piņķos, Siguldā (tikai pirmdienas un ceturtdienas vakaros) un Salaspilī - pirmdienās, trešdienās vai ceturtdienās (atkarībā no dienas, uz kuru esi veicis pasūtījumu) laikā no 19:00 līdz 22:00. Otrdienās, ceturtdienās un piektdienās (atkarībā no dienas, uz kuru esi veicis pasūtījumu) laikā no plkst. 8:00 līdz 12:00 piegādes veicam tikai Rīgas pilsētas robežās. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi ir 2.99 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

4. Ja vienā pasūtījumā produktu summa būs vismaz 39.00 EUR, tad par piegādi nebūs jāmaksā. Piegādes maksa tiks noņemta pasūtījumu apstiprinot.

5. Ja uz vienu piegādes adresi izvēlētajā piegādes dienā būs 3 pasūtījumi 3 dažādiem pircējiem, katrs vismaz 15 EUR vērtībā vai vairāk, tad par piegādi nebūs jāmaksā. Piegādes maksa tiks noņemta pasūtījumu apstrādājot, pirms tā apstiprināšanas Tirgus dienā.

6. Samaksu par pasūtījumu vari veikt ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

Ievēro! Šeit ir tirgus! Lai arī saimniecības vienmēr cenšas pasūtījumus izpildīt, tomēr dažkārt kāds no produktiem netiek atvests. Un kad saimnieki atved pasūtītos produktus, tajā var būt nelielas izmaiņas, jo tiek precizēts sveramo produktu svars. Līdz ar šīm izmaiņām var mainīties pasūtījuma kopsumma. 

Ja nepieciešams, sazinies ar mums e-pasts: svaigi@svaigi.lv, tālr.: 24335225.

1
Tu veic pasūtījumu

Izvēlies Tirgus dienu, atlasi produktus, apstiprini pasūtījumu, izvēlies saņemšanas un norēķinu veidu.

2
Saimnniecības sagatavo pasūtījumu

Tavs pasūtījums tiek nodots saimniecībām produktu sagatavošanai: vākšanai, lasīšanai, griešanai, šmorēšanai un piegādei.

3
Tu saņem pasūtījumu

Izvēlētajā Tirgus dienā nāc pēc sava pasūtījuma uz Margrietas ielu 7, Āgenskalnā vai mēs Tev to piegādāsim. Izvēlies sev ērtāko produktu saņemšanas veidu!

Kur mēs atrodamies?