Saimnieks

Īsts. Aiz katra produkta, ko šeit atradīsi, ir īsts saimnieks. Latvietis sirdī un darbos, šeit pat, mūsu zemē atradis vietu, pēc iespējas zaļāku, un to saudzējot un saglabājot nākamajām paaudzēm saimnieko. Un nav svarīgi, vai tā ir saulainā Zemgale, plašā Latgale, vējainā Vidzeme vai stūrainā Kurzeme - mūsējie labi pieprot to, ko savā zemē dara, un piedāvā arī Tev celt galdā īstus lauku labumus. 

Mēs

Ar pārliecību, ka pašmāju saimnieka produktam ir īpaša garša un smarža, tas dīdzis no sēklas, izaudzēts saudzējot, pieskatīts ik dienu esot blakus un nodots no rokas rokā. Mēs esam tuvu zemei. Tai zemei, kurā plikām pēdām skrienam pa pļavu pakaļ mākoņiem un kopīgi svinam godus. Tai zemei, kurā dzīvos mūsu bērni, kur kursim mūsu ģimeņu pavardus no paaudzes paaudzē. Dzīvojam cienot savu izcelsmi un mūsu zemi, domājot par nākamajām paaudzēm.
Mums svarīgi produkti, ko lietojam ikdienā – kur tie auguši, kā aprūpēti un kas tos audzējis. Ticam, ka izcelsme un attieksme rada to īpašo garšu, ko ikdienā grūti atrast. Mēs radījām www.svaigi.lv, lai savienotu Latvijas saimnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti radīti. Mēs zinām, no kurienes nācis un ko piedzīvojis tas, kas nonāk līdz saimes galdam. Mēs Jums to parādīsim ik dienu.Mūsu klienti

Pirmkārt, mūsu klienti esam mēs pašas un mūsu ģimenes – viss sākas ar mums, kopā ar Jums mēs ik reizi veicam pasūtījumu no šiem pašiem saimniekiem. Otrkārt, apkopojot savu un Jūsu pieredzi pasūtījumu veikšanā, saņemšanā un produktu pagatavošanā, meklējam zemnieku saimniecības un veicam produktu atlasi, lai to ražojumus nodotu Jums. Kopā ar Jums novērtējam kvalitatīvu un vērtīgu produktu ieguvumu savai maltītei ikdienā un svētku galdam, līdz ar to apsolām personīgu produktu atlasi, godprātīgu darbu, nododot mūsu pašu laukos un pļavās audzēto, ievākto un atrasto tieši Jūsu rokās.

#svaigilv