Blue Circle

No Villasmuižas, Ropažu novadā

Mēs esam divi brāļi ar augstiem standartiem. Mēs esam dzimuši Latvijā, un mums abiem ir ģimene un kopā četri bērni. Mēs vēlamies sniegt savām ģimenēm ne tikai vērtīgākās lietas un pieredzi, ko daba var piedāvāt, bet arī parādīt, ka mēs kā cilvēki esam dabas sastāvdaļa, un tāpēc tās resursi ir izmantojami ļoti rūpīgi. Un labākais veids, kā to parādīt, ir būt par piemēru viņiem.
Uz vecvectēva zemes mēs uzbūvējām lielāko un modernāko recirkulācijas sistēmas zivju audzētavu valstī. Mēs audzējam arktisko paliju - zivi, kurai ir maiga garša, patīkama tekstūra un augstāka uzturvērtība nekā citām lašveidīgajām zivīm. Ar lepnumu rūpējamies par tām - barojam ar augstākās kvalitātes pārtiku un nodrošinām to, ka ūdens, kurā tās peld, ir tīrs un nemainīgs. Mūsu audzētavā zivis tiek audzētas no ikra stadijas līdz gatavam produktam tirgū.
Katrā zivju audzēšanas posmā mēs domājam par to, kā samazināt piesārņojumu. Tāpēc mēs piemērojam nulles atkritumu politiku (Zero Waste) - mūsu darbība nerada atkritumus.