Broccoli

No Rīgas

Uzņēmums Broccoli ir inovatīvs, sociāli atbildīgs urbānās lauksaimniecības uzņēmums, kas savā darbībā spēj nodrošināt augstas kvalitātes garšaugu un zaļumu produkciju, tos ražojot videi draudzīgā veidā.
Saimnieki stāsta: "Mēs, Broccoli, ticam, ka lauksaimniecībai ir jāspēj mainīties līdzi pasaules ritmam! Globālā sasilšana, ekoloģiskās un vides problēmas, pārapdzīvotība un urbanizācijas radītās sekas rada vajadzību pielāgot savas saimnieciskās darbības procesus un līdzšinējās iestrādnes atbilstoši tā, lai tās ne tikai nekaitētu planētai, bet arī palīdzētu risināt daudzas no šīm problēmām. Tāpat mēs uzskatām, ka uzņēmumiem ir jāspēj būt sociāli atbildīgiem arī sabiedrības kontekstā un jācenšas rīkoties kolektīvā labuma vadītiem.
Tieši šīs atziņas ir fundamentāls pamats mūsu darbībai, tādēļ tika radīta pielāgojama, automatizēta urbānās lauksaimniecības tehnoloģija, kas nodrošina vienmērīgu garšaugu un salātu augšanu tiem vispiemērotākajos klimatiskajos un citos kontrolētās vides apstākļos, vienlaikus ražošanā samazinot ūdens patēriņu pat par 95% un izmantojot platību līdz pat 99% efektīvāk salīdzinājumā ar tradicionālo lauksaimniecību.
Urbānā ferma garšaugus lutina ar visu tiem no dabas tik ļoti nepieciešamo – pareizu gaismas daudzumu, mitruma līmeni un barības vielām. Pateicoties šai tehnoloģijai mēs spējam urbānās fermas uzstādīt visdažādākajās pasaules lokācijās un patērētāja šķīvī likt svaigu, garšas piesātinātu, vietēji audzētu produkciju bez pesticīdiem un konservantiem."