Roots

No Rīgas

ROOTS ir Latvijā izveidots zero-waste jeb beziepakojuma ķermeņa kopšanas kosmētikas zīmols, kas savu darbību ir uzsācis 2019. gadā.
Par uzņēmumu stāsta saimniece: ‘’Mēs, Helvijs un Madara Baltgaiļi, esam beziepakojuma kosmētikas zīmola ROOTS izveidotāji. Beziepkaojuma jeb zero-waste dzīves veids ir pārņēmis mūsu ikdienu jau vairākus gadus, tādēļ tikai likumsakarīgi, ka saprotot, cik ļoti daudz mēs spējam mainīt savā un citu ikdienā ar beziepakojuma dzīves veidu, esam izveidojuši arī uzņēmumu, ar kura palīdzību mēs ne tikai sniedzam iespēju nomainīt tik ļoti ierastās šampūnu, dušas želeju un citu ikdienā lietojamo produktu plastmasas pudeles un iepakojumus pret dabīgām un dabai draudzīgām alternatīvām, bet arī piedāvājam patiesi labus un kvalitatīvus produktus, kurus izmēģinot vairs nav vēlme atgriezties pie dabai un mūsu zemei ne tik draudzīgiem produktiem.
Mūsu ķermeņa kopšanas un kosmētikas produkti Latvijas tirgū ir pieejami jau gandrīz divus gadus, un šobrīd tos ir iespēja iegādāties lielākoties visos beizpakojuma (un ne tikai!) preču veikalos.
Mūsu produktu klāsts sastāv no cietās dušas eļļas, šampūnziepēm (šampūns cietā veidolā, pēc formas atgādina apaļas ziepes), cietajiem matu kondicionieriem, deo krēmiem, (dezodorants krēma formātā), kā arī lielā iepakojuma un atkal uzpildāmie ķermeņa kopšanas produkti – matu šampūns, matu kondicionieris, ķermeņa krēms, dušas želeja un bērnu dušas želeja & šampūns.
Mūsu kosmētikas produkti ir roku darbs, kas ar mīlestību ir ražoti Latvijā.”