Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 27.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 27.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Lielezers N. Bomja maiznīca

Sausiņi Meža rausis

Meža rausis sausiņi ar dzērvenēm no SIA Lielezers. Gatavoti no Meža rauša. Sausiņa šķēle ir plāna, aromātiska un kraukšķīga. Ideāls šķiedrvielu kārums pie tējas. Iepakojums: 300g. N. Bomja maiznīca Lielezers piedāvā kvalitatīvu maizi un konditorejas izstrādājumus.
Sastāvs: KVIEŠU milti, ūdens, KVIEŠU rupjie milti, KVIEŠU klijas, RUDZU rupjie milti, plaucējums (KVIEŠU milti, ūdens, KVIEŠU rupjie milti, RUDZU iesals), sēklu maisījums (saulespuķu, SEZAMA, linsēklu), kaltētas dzērvenes, maizes raugs, cukurs, rafinēta rapšu eļļa, mīklas uzlabotājs (KVIEŠU milti, fermenti, miltu apstrādes līdzeklis: askorbīnskābe), pārtikas sāls.
Realizācijas termiņš 45 dienas.
2.54 € / 300 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

27 Janvāris
Ceturtdiena
28 Janvāris
Piektdiena
31 Janvāris
Pirmdiena

Lielezers N. Bomja maiznīca

SIA N.Bomja maiznīca Lielezers tika dibināta 1991.gadā. Garants augstajai maizes kvalitātei un neatkārtojamai garšai ir. Pašu dzirnavās maltie milti no Latvijā audzētiem rudzu un kviešu graudiem. Plaucējumi, kas diennakti nogatavināti pašu darinātajos apses koka kubuliņos un raudzēti ar ieraugu. Ilggadīga pieredze un meistrīgs roku darbs visā maizes tapšanas procesā. 

Citi produkti