Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 27.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 27.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Lielezers N. Bomja maiznīca

Sausiņi Rozīņu maizes

Rozīņu maizes sausiņi no SIA Lielezers. Saldi sausiņi ar skaistu, maigi dzeltenu šķēles vidu un smaržīgām drumstalām šķēles malās. Izmantoti augstākās kvalitātes kviešu milti, rozīnes un sviests. Sausiņa šķēle ir plāna, aromātiska un kraukšķīga. Iepakojums: 300g. N. Bomja maiznīca Lielezers piedāvā kvalitatīvu maizi un konditorejas izstrādājumus.
Sastāvs: KVIEŠU milti, ūdens, rozīnes (15%), cukurs, rafinēta kukurūzas eļļa, SVIESTS, maizes raugs, pārtikas sāls, mīklas uzlabotājs (KVIEŠU milti, fermenti, miltu apstrādes līdzeklis: askorbīnskābe), aromatizētājs: vanilīns, kurkuma.
Realizācijas termiņš 45 dienas.
2.94 € / 300 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

27 Janvāris
Ceturtdiena
28 Janvāris
Piektdiena
31 Janvāris
Pirmdiena

Lielezers N. Bomja maiznīca

SIA N.Bomja maiznīca Lielezers tika dibināta 1991.gadā. Garants augstajai maizes kvalitātei un neatkārtojamai garšai ir. Pašu dzirnavās maltie milti no Latvijā audzētiem rudzu un kviešu graudiem. Plaucējumi, kas diennakti nogatavināti pašu darinātajos apses koka kubuliņos un raudzēti ar ieraugu. Ilggadīga pieredze un meistrīgs roku darbs visā maizes tapšanas procesā. 

Citi produkti