Svaigi.lv | Uzpildāms tualetes podu tīrīšanas līdzeklis Pom WC

CleanLiving Group

Uzpildāms tualetes podu tīrīšanas līdzeklis Pom WC

Uzpildāmos eco tīrīšanas līdzekļus pildam atgrieztā stikla vai PET tarā. Ja vēlies uzpildīt savā pudelē, aicinām to darīt atnākot uz vietas. Uz augu bāzes veidots ekoloģisks universāls ikdienas tīršanas līdzeklis visām virsmām: stiklu, spoguļu, mēbeļu u.c. mazgājamo virsmu tīrīšanai. Tilpums: 500 ml, 1 l, 5 l. 5l kanna orģināla ar korķi.
• ŠĪ PRODUKTA EFEKTIVITĀTE PĀRBAUDĪTA PRET TIRGUS LĪDERI ISO 17025 SERTIFICĒTĀ LABORATORIJĀ • IZGATAVOTS NO DABĪGIEM AUGU VALSTS PRODUKTIEM UN PILNĪBĀ BIOLOĢISKI NOĀRDĀS * • ŽELEJVEIDA FORMULA Īpašības Atkaļķojošs mazgāšanas līdzeklis, kas veidots no dabiskas izcelsmes organiskajām skābēm (citronskābe un PIENSkābe). Ideāli piemērots WC podu tīrīšanai ar dezodorējošu efektu un jaudīgu iedarbību. Ikdienas lietošana palīdz novērst apkaļķošanos un jaunu netīrumu veidošanos. Tas sastāv no augu izcelsmes izejvielām (piemēram, virsmaktīvās vielas un skābes), kas iegūtas no kukurūzas, kartupeļu un kokosriekstu eļļas pārstrādes. Līdzeklim ir ābolu aromāts, kas nesatur alergēnus. Nesatur fosfātus un niķeli. (*) Satur augu izcelsmes izejvielas, kas pilnībā bioloģiski noārdās. Produktos esošās virsmaktīvās vielas ir viegli, ātri un pilnībā bioloģiski noārdāmas saskaņā ar ES regulu nr.648/2004/EK). Tilpums: 750ml Lietošana Uzklāt produktu uz virsmas ar dozēšanas vāciņu, atsāt iedarboties un noskalot.

Tirgus dienas

Tirgus diena

15 Jūnijs
Ceturtdiena
16 Jūnijs
Piektdiena

CleanLiving Group

Mēs uzskatām, ka tikai tīrā un sakārtotā vidē iespējams justies labi un sasniegt labākos rezultātus un labsajūtu gan biznesā, gan savstarpējās attiecībās, gan ikdienas darbos. Mēs ticam, ka apkārtējā vide gan telpā, gan dabā ir saistīta, ka lolojot vienu, ir iespējams saglabāt otru. Mūsu darbība ir vērsta, lai veidotu veiksmīgu dabas un cilvēka mijiedarbību telpu uzkopšanas un ikdienas saimniekošanas risinājumos.

CleanLiving ir zaļi domājošs uzņēmums, kas savu uzņēmējdarbību balsta videi draudzīgā domāšanā un dabisku risinājumu meklēšanā, lai ne vien tiktu panākts maksimāli efektīvs tīrības rezultāts, bet lai tas būtu arī drošs cilvēka veselībai un dabas ekosistēmām mums apkārt.

Mūsu piedāvātie uzkopšanas risinājumi un aprīkojums ir izvēlēti tā, lai ietekmi uz vidi un cilvēkiem samazinātu līdz minimumam. Īpaši lepojamies ar mūsu ekoloģisko uzkopšanas līdzekļu klāstu, kuros izmantotas augu izcelsmes izejvielas, vienlaikus garantējot augstus tīrības efektivitātes standartus.

Mums rūp, lai mūsu klienti saņemtu iespējami labākos un tieši viņiem piemērotākos risinājumus telpu uzkopšanā. Tādēļ mēs meklējam katrai situācijai atbilstošākos paņēmienus un līdzekļus pat tad, ja tie nav mūsu standarta piedāvājumā.

Citi produkti