Svaigi.lv | Stikla tīrīšanas līdzeklis ar zemenēm

Purenn

Stikla tīrīšanas līdzeklis ar zemenēm

4.29 € / 500 ml
Logu un stiklu tīrīšanas līdzeklis ar atsvaidzinošu zemeņu aromātu. Dubulta iedarbība. 500 ml. Dvīņi nozīmē dubultu jautrību un dubultas grūtības. Un noteikti dubultus pirkstu nospiedumus uz logiem. Organisko augu ekstraktu maisījums efektīvi notīra no visiem jūsu logiem un spoguļiem ne tikai matemātikas uzdevumu risināšanas sekas, bet arī netīrumus un taukus.Iepakojums: 500 ml. Lietošana: izsmidzināt uz virsmas un notīrīt ar mīkstu lupatiņu. Uz īpaši netīrām virsmām ļaut iedarboties 3 minūtes. Sargāt no bērniem. SIA Purenn piedāvā Latvijā ražotus ekoloģiskus tīrīšanas un sadzīves līdzekļus. Saņēmuši Eco Control un Nature Care Product sertifikātus.
Sastāvs: Purified water, Anionic surfactant (Plant derived) ≤ 5%, Non-ionic surfactant (Plant derived) ≤ 5%, Citric acid, Ethanol (Vegetable origin), Acetic acid, Fragaria vesca extract*, Potassium sorbate (Food grade preservative), Aroma*
Realizācijas termiņš Lietošana: izsmidzināt uz virsmas un notīrīt ar mīkstu lupatiņu. Uz īpaši netīrām virsmām ļaut iedarboties 3 minūtes. Sargāt no bērniem
4.29 € / 500 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

25 Septembris
Pirmdiena
28 Septembris
Ceturtdiena
29 Septembris
Piektdiena

Purenn

Latvijā ražota sadzīves ķīmija ir īpašs atradums un šeit droši varam rakstīt, ka ar šo uzņēmumu mēs atradām viens otru, jo tieši tajā laikā, kad mēs nolēmām uzmēklēt Purenn, pie mūsu durvīm pieklauvēja viņi paši. Vai nav zīmīgi? Dabai draudzīgs uzņēmums, kas tikpat draudzīgus veļas un roku mazgāšanas līdzekļus ražo tepat, pavisam netālu no Rīgas.
Kas šiem līdzekļiem tik īpašs? Pirmkārt - tie ražoti tepat pie mums, tātad, vietējas izcelsmes. Otrkārt - ikviens Purenn ražotais līdzeklis ir saņēmis ekoloģisko sertifikāciju gan izmantotajām izejvielām, gan pašam ražošanas procesam. Nu labi, lai iet arī treškārt - produktu sastāvā daudz izmantoti ekstrakti, kas ir vietējas izcelsmes. Tie iegūti tepat no mūsu zemes pļavām, dārziem un mežiem. Vai nav zaļi un jauki? Ir arī smaržīgi, nu nevar neiemīlēt!

Citi produkti