Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 29.09
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 29.09

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Marinējumi

Kale Latvija

Kimchi Kalē Vegāniskais

Kale kimchi ir jaunākais lepnums. Izsenis kimchi ir nacionālais ēdiens Dienvidkorejā, kuram ir vairāk kā 230 dažādas recepšu variācijas, bāze gan visam ir ķīnas kāposts,mūsu versija ir no veidota no lapu kāposta. Latvisks, intensīvu garšu kopums, kas vairākus mēnešus fermentēts mucā. Kale kimchi ir eksperimentu veidā veiksmīgi radīts produkts. Un ļoti iespējams, ka esam vienīgie pasaulē, kas to ražo plašākai auditorijai. Tāpat kā skābētiem kāpostiem, tā arī Kale kimchi fermentācijas rezultātā ir bagātīgs avots ar lakto baktērijām, kuras ir vitāli svarīgas zarnu mikroflorai. Vitamīns C, K, selēns, šķiedrvielas kā arī daudzi citi vitamīni ir kimchi arsenālā. Daudz antioksidantu efektīvi novērš šūnu bojājumus un saglabā jaunu un veselu organismu. Iepakojums: 350 ml.
Sastāvs: Kale (lapu kāposts),sīpoli, ķiploki, čilli, rīsu etiķis, ingvers, sāls, cukurs,kāpostu sula,sojas mērce,ananāsu sula.
Realizācijas termiņš 9 mēn.
7.16 € / 350 ml

Tirgus dienas

Tirgus diena

29 Septembris
Ceturtdiena
30 Septembris
Piektdiena
03 Oktobris
Pirmdiena

Kale Latvija

Sigulda

Jauns stāsts par to, kā ar mīlestību no sēkliņas tapis pašu audzēts bioloģisks Kalé kāposts jeb Lapu kāposts. Sentēvu tradīcijas modernā formā.
Kale jeb lapu kāposts Latvijā ir audzis jau no 15.gadsimta, Kalē restaurē sentēvu tradīcijas un pasniedz Kale mūsdienīgās formās, ieturot augstākās kvalitātes nianses garšai.
Kale Latvia Organic ir vienīgais uzņēmums Ziemeļeiropā, kas veido unikālus produktus no Kale jeb lapu kāposta. Šis augs visā pasaulē ir atzīts par “superproduktu”, kurš bagātīgi satur daudz organismam nepieciešamos vitamīnus, kā dzelzi, C vitamīnu un K vitamīnu. Pamatā visi produkti ir vegāniski, bez glutēna, ar augstu vitamīnu un škiedrvielu saturu.

Citi produkti