Svaigi.lv | Marmelādes konfektes Martini šokolādes glazūrā

Indrāni

Marmelādes konfektes Martini šokolādes glazūrā

5.03 € / 150 g
Marmelādes no mājās gatavota vermuta šokolādē Valentīndienas piedāvājums. Izgatavotas zemnieku saimniecībā Indrāni. Sastāvs: ūdens, cukurs, rīsi, citroni, raugs, timiāns, muskatrieksts, rozīnes, vērmeles, recinātājs – pektīns (pektīna sastāvā skābuma regulētājs – nātrija citrāts), skābuma regulētājs – citronskābe, šokolādē. Zemnieku saimniecība Indrāni ir bioloģiski sertificēta un tā piedāvā bioloģiski sertificētas tējas, konservus un dzērienus. Kā arī uzkodas, kas gatavotas no bioloģiski audzētiem dārzeņiem un augļiem.
Sastāvs: ūdens, cukurs, rīsi, citroni, raugs, timiāns, muskatrieksts, rozīnes, vērmeles, recinātājs – pektīns (pektīna sastāvā skābuma regulētājs – nātrija citrāts), skābuma regulētājs – citronskābe, šokolādē.
5.03 € / 150 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

30 Maijs
Ceturtdiena
31 Maijs
Piektdiena

Indrāni

Zemnieku saimniecība Indrāni no Amatas novada, Skujenes pagasta ir bioloģiski sertificēta saimniecība. Margēviču ģimene nodarbojas ar dārzeņu, garšaugu, augļu, zāļu tēju audzēšanu un pārstrādi. Saimniecība mūsu pircējiem piedāvā kvalitatīvus konservējumus, zāļu tējas, aromātiskas garšvielas un citus produktus. Bioloģiskās sertifikācijas Nr. 05-001-2008. Bioloģiskās pārstrādes sertifikāta Nr. 05-001-2008/P-12.

Citi produkti