Svaigi.lv | Marmelādes konfektes Pieneņu bio

Indrāni

Marmelādes konfektes Pieneņu bio

3.39 € / 150 g
Pieneņu ziedu marmelādes no zemnieku saimniecības Indrāni. Marmelādes no pienenēm, garša līdzīga medum. Sastāvs: cukurs, ūdens, pienenes, recinātājs – pektīns (pektīna sastāvā skābuma regulētājs - nātrija citrāts), skābuma regulētājs - citronskābe. 100g produkta satur: ogļhidrātus 73g, taukus 0g, olbaltumvielas 0g. Enerģētiskā vērtība: 293kcal. Zemnieku saimniecība Indrāni ir bioloģiski sertificēta un tā piedāvā bioloģiski sertificētas tējas, konservus un dzērienus. Kā arī uzkodas, kas gatavotas no bioloģiski audzētiem dārzeņiem un augļiem.
Sastāvs: cukurs, ūdens, pienenes, recinātājs – pektīns (pektīna sastāvā skābuma regulētājs - nātrija citrāts), skābuma regulētājs - citronskābe.
Realizācijas termiņš 1 gads.
3.39 € / 150 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

18 Aprīlis
Ceturtdiena
19 Aprīlis
Piektdiena

Indrāni

Zemnieku saimniecība Indrāni no Amatas novada, Skujenes pagasta ir bioloģiski sertificēta saimniecība. Margēviču ģimene nodarbojas ar dārzeņu, garšaugu, augļu, zāļu tēju audzēšanu un pārstrādi. Saimniecība mūsu pircējiem piedāvā kvalitatīvus konservējumus, zāļu tējas, aromātiskas garšvielas un citus produktus. Bioloģiskās sertifikācijas Nr. 05-001-2008. Bioloģiskās pārstrādes sertifikāta Nr. 05-001-2008/P-12.

Citi produkti