Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 08.12

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Milti, putras un maisījumi

Svaigi.lv pieliekamais

Bezglutēna auzu cepumu maisījums bio

Bezglutēna auzu cepumu maisījums no Bauckhof. Izgatavošanai ar olu. Nepieciešams: 12 cepumiem vai 40 cepumiņiem – 1 iepakojums maisījuma (200g), 1 ola un 80 g mīksta sviesta. 24 cepumiem vai 40 cepumiņiem – 2 iepakojumi maisījuma (400g), 2 olas un 160 g mīksta sviesta. Iebērt iepakojuma saturu traukā, pievienot olas un mīkstu sviestu. Ar rokas mikseri sakult vai samaisīt ar roku līdz izveidojas vienmērīga mīklas masa. Ar tējkaroti (mazajiem cepumiņiem) vai ēdamkaroti (lielākiem cepumiem) paņem vajadzīgo daudzumu mīklas un izveido bumbiņas. Bumbiņas saplacina un novieto uz cepamā papīra 1 cm attālumā vienu no otras. Cepeškrāsni ar ieslēgtu augšējo un apakšējo sildvirsmu uzkarsēt līdz 190°C un atkarībā no cepumu lieluma cept 8 – 15 minūtes. Ieteikums: sviesta vietā variet izmantot margarīnu. Izgatavošanai bez olas. Nepieciešams: 12 cepumiem vai 40 cepumiņiem – 1 iepakojums maisījuma (200g), 50 g sojas jogurta un 80 g mīksta margarīna. 24 cepumiem vai 40 cepumiņiem – 2 iepakojumi maisījuma (400g), 100 g sojas jogurta un 160 g mīksta margarīna. Iebērt iepakojuma saturu traukā, pievienot jogurtu un mīkstu margarīnu. Ar rokas mikseri sakult vai samaisīt ar roku līdz izveidojas vienmērīga mīklas masa. Ar tējkaroti (mazajiem cepumiņiem) vai ēdamkaroti (lielākiem cepumiem) paņem vajadzīgo daudzumu mīklas un izveido bumbiņas. Bumbiņas saplacina un novieto uz cepamā papīra 1 cm attālumā vienu no otras. Cepeškrāsni ar ieslēgtu augšējo un apakšējo sildvirsmu uzkarsēt līdz 190°C un atkarībā no cepumu lieluma cept 8 – 15 minūtes. Ieteikums: sojas jogurta vietā jūs varat lietot arī govs piena jogurtu, margarīna vietā variet izmantot sviestu. Dateļu auzu cepumi Katliņā izkausē 100 g sviesta un pievieno 75 ml ūdens. Ar koka karoti samaisa abu paciņu saturu (400g), 50 g sasmalcinātu dateļu un vienu šķipsniņu kanēļa. Mīklas masu izklājiet ietaukotā cepamā pannā (26cm) un piespiediet. Ar samitrinātu ēdamkaroti nogludina. Cep uzkarsētā cepeškrāsnī 200°C apmēram 25 minūtes. Ļauj atdzist un ar asu nazi sagriež gabaliņos. Iepakojums: 2 x 200 g. Receptes:Iepakojums: 485g.
Sastāvs: Auzu pilngraudu pārslas * 45% bez lipekļa, niedru jēlcukurs *, rīsu milti *, kukurūzas milti *, vaniļa *, jūras sāls * kontrolēta bioloģiskā audzēšana
4.41 € 2.65 € / 200 g x2

Tirgus dienas

Tirgus diena

08 Decembris
Ceturtdiena
09 Decembris
Piektdiena
12 Decembris
Pirmdiena

Svaigi.lv pieliekamais

Sadaļā Pieliekamais piedāvājam rūpīgi atlasītus bioloģiski sertificētus citzemju produktus.

Citi produkti