Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08
Izvēlētā Tirgus diena:
Ceturtdiena, 11.08

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Milti, putras un maisījumi

Svaigi.lv pieliekamais

Dārzeņu burgeru maisījums bio

Dārzeņu burgeru maisījums no Bauckhof. Bauck Hof maisījums sastāv no akmens krāsnī grauzdētiem graudiem, pievienojot dārzeņus, sēklas un garšvielas. Tikai 20 minūtes - un kraukšķīgi burgeri uz jūsu šķīvja. Maisījums paredzēts 6-12 burgeriem. Lietošana: iepakojuma saturu samaisa ar 300 ml vārīta ūdens un 15 minūtes atstāj uzbriest. Pēc tam ar mitrām rokām veido burgeru formas un no abām pusēm cep karstos taukos/eļļā līdz zeltainam brūnumam. Iecienītie burgeri: īpaši kraukšķīgi: pirms cepšanas burgerus apviļā sezama sēklās vai rīvmaizē.Iepakojums: 160 g.
Sastāvdaļas: miežu putraimi**, grauzdēti miežu milti**, auzu pārslas**, dārzeņi* 11% (puravs*, burkāni*, sīpoli*), auzu klijas**, akmenssāls, pētersīļi*, kartupeļu ciete*, auzu ekstrakts, garšvielas* (kurkuma*, pipari*, muskats*), lupstājs*. Var saturēt kādas glutēna, riekstu, seleriju vai sezama daļiņas. * - bioloģiskā lauksaimniecība, ** - biodinamiskā lauksaimniecība ES/ārpus ES.
2.38 € / 160 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

11 Augusts
Ceturtdiena
12 Augusts
Piektdiena

Svaigi.lv pieliekamais

Sadaļā Pieliekamais piedāvājam rūpīgi atlasītus bioloģiski sertificētus citzemju produktus.

Citi produkti