Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 20.05
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 20.05

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Milti, putras un maisījumi

Gemoss

Maisījums šokolādes braunijam

Pašgatavoti kārumi vienmēr ir labākā izvēlē, tāpēc, lai aiztaupītu laiku recepšu meklēšanā un dažādu sastāvdaļu iegādē, zīmols Cake&Bake radījis jau gatavus maisījumus gardiem našķiem! Atliek tikai pievienot nepieciešamo taukvielu vai saistvielu, un masa būs gatava cepšanai! Un pēc kārumu pagatavošanas tos var uzglabāt maisījuma burciņā – tādā veidā kārumi ilgāk saglabāsies vislabākajā tekstūrā. Pagatavošana: saputo mitrās sastāvdaļas. Pievieno sauso maisījumu un turpina putot līdz veidojas viendabīga masa. Mīklu lej kēksa formiņās (nepilnas), tad cep pirmo laiku 6 min., viegli apmaisa, pievieno atlikušo mīklu un cep vēl 6 min. Cep līdz 12 min. 160 C°. Nepieciešams: 2 olas, 130ml silta ūdens, 80g sviesta. Iepakojums: 590 g. SIA Svaigi piedāvā bioloģiskus produktus no citām pasaules valstīm.
Sastāvdaļas: PEKANRIEKSTI, Demerara cukurs, KVIEŠU milti, tumšā šokolāde (cukurs, kakao masa, kakao sviests, emulgators: SOJAS lecitīns), cukurs, kakao pulveris ar pazeminātu tauku saturu.
10.58 € / 590 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

20 Maijs
Piektdiena
23 Maijs
Pirmdiena
26 Maijs
Ceturtdiena

Gemoss

Uzņēmums Gemoss dibināts 1993. gadā un nodarbojas ar bāru un restorānu aprīkojuma un iekārtu tirdzniecību, maizes un konditorejas izejvielu tirdzniecību, trauku un pasākumu inventāra nomu, kā arī ar riekstu un žāvētu augļu importu un to fasēšanu mazumtirdzniecības iepakojumos.

Gemoss ir vadošais HoReCa sektora piegādātājs Latvijā, kurš izceļas ar plašu preču un pakalpojumu klāstu, efektīvu loģistikas sistēmu, lojālu attieksmi pret saviem klientiem un piegādātājiem. Uzņēmums Gemoss ir kļuvis arī par vienu no lielākajiem bāru un restorānu preču piegādātājiem Baltijā, tāpat arī piedāvā produktus Svaigi.lv pircējiem.

Citi produkti