Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10
Izvēlētā Tirgus diena:
Pirmdiena, 10.10

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Milti, putras un maisījumi

Baltic Bio

Milti pilngraudu kviešu bio

Pilngraudu kviešu milti no Auga. Pilngraudu milti ir gatavoti no bioloģiski audzētiem kviešiem AUGA laukos, kas atrodas visauglīgākajā Lietuvas zemē. AUGA izmanto tikai bioloģisku mēslojumu, kas tiek iegūts no bioloģiskajām saimniecībām.AUGA sagatavo pašu sēklas un izvēlas tieši tos graudaugus, kuri satur vislielāko proteīna daudzumu, lai ēdiens uz jūsu galda būtu ne tikai garšīgs, bet arī uzturvielām bagāts. Izcelsmes valsts Lietuva. Iepakojums: 1 kg. SIA Simantik piedāvā bioloģiski audzētus augļus, dārzeņus un zaļumus, kas attiecīgajā sezonā Latvijā nav pieejami, kā arī plašu klāstu kvalitatīvus, bioloģiski sertificētus produktus pieliekamajam. Bioloģiskais sertifikāts Nr. 04-3 40115.
Sastāvs: KVIEŠU milti.
2.24 € / 1 kg

Tirgus dienas

Tirgus diena

10 Oktobris
Pirmdiena
13 Oktobris
Ceturtdiena
14 Oktobris
Piektdiena

Baltic Bio

Par savu labsajūtu, veselību, diētu un labo izskatu katram jārūpējas pašam. Ikdienas steigā bieži vien piemirstam par sevi un to, cik labi cilvēka ķermenis patiesībā ir radīts justies. Brīdī, kad saprotam, ka ir pienācis laiks pārmaiņām, lielāku uzmanību sākam pievērst uzturam un ikdienas paradumiem. Bio pārtika jeb organic food (bioloģiska pārtika), eko produkti, un Latvijā ražoti produkti spēlē arvien lielāku lomu ikkatra cilvēka labsajūtas formulā.

Citi produkti