Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 01.07

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Makaroni un nūdeles

PastaHouse

Makaroni Fusilli ColorPasta

Ātri pagatavojami makaroni, bez mākslīgām krāsvielām vai konservantiem. Tās sastāvā izmantotas svaigu dārzeņu sulas un biezeņi, kas pastai piešķir ne tikai neparastu krāsu, bet ir arī papildus vitamīnu, minerālvielu un šķiedrvielu avots uzturā. Piemērots bērniem, aktīva dzīvesveida piekritējiem, kā arī vegāniem. Iepakojuma svars: 170 g. Glabāt ledusskapī. PastaHouse ražo svaigu pastu no dabīgām izejvielām.
Sastāvs: KVIEŠU milti, burkānu sula, biešu biezenis, spinātu-pētersīļu biezenis.
Realizācijas termiņš 10 dienas ledusskapja t.
3.99 € / 170 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

01 Jūlijs
Piektdiena
04 Jūlijs
Pirmdiena
07 Jūlijs
Ceturtdiena

PastaHouse

SIA PastaHouse nodarbojas ar svaigās pastas ražošanu Jelgavas novadā, Ozolniekos. No sausās pastas tā atšķiras ar to, ka ir ātri pagatavojama, jo nav pilnībā izkaltēta. Tā vēl ir mīksta, jebšu svaiga. Sastāvā izmantojam svaigu dārzeņu sulas un biezeņus, kas pastai piešķir ne tikai neparastu krāsu, bet ir arī papildus vitamīnu, minerālvielu un šķiedrvielu avots uzturā. Produkts ir ātri pagatavojams (vien 2-3 minūšu laikā) un ļauj jums ietaupīt laiku, ko varat veltīt savai ģimenei un mīļajiem cilvēkiem. Tās sastāvā netiek pievienota ola, tamdēļ pasta ir arī vegāniem draudzīga. Tā ir bez papildus sāls un nesatur mākslīgās krāsvielas vai konservantus. Ražota ar rūpēm par kvalitāti un mīlestību pret Jums.

Citi produkti