Svaigi.lv | Biezenis ābolu, banānu, zemeņu ar saldo krējumu bio

Rūdolfs

Biezenis ābolu, banānu, zemeņu ar saldo krējumu bio

1.88 € 1.50 € / 110 g
Ābolu banānu zemeņu ar saldo krējumu biezenis no Rūdolfs. Paredzētas no 6 mēn vecuma. Glabāt istabas temperatūrā. Atvērtu iepakojumu glabāt ledusskapī un izlietot 3 dienu laikā. Uzglabāšanas temperatūra: no 2°C līdz 25°C. Iepakojums: 110 g.
Āboli 58%, banāni 21%, zemenes 17%, saldais krējums 4%.
Realizācijas termiņš 510 dienas
1.88 € 1.50 € / 110 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

24 Jūnijs
Pirmdiena
25 Jūnijs
Otrdiena
26 Jūnijs
Trešdiena
27 Jūnijs
Ceturtdiena
28 Jūnijs
Piektdiena

Rūdolfs

Mūsu stāsts aizsācies pateicoties idejas autores un uzņēmuma pamatlicējas dēlam Rūdolfam, kura vārdā nosaukta gan jaunā ražotne, gan arī bioloģisko produktu līnija bērniem.
Katra māmiņa savam bērnam vēlas sniegt vislabāko. Veselīgs uzturs un pārtika ir viena no veselībai būtiskākajām sastāvdaļām, kas nodrošina pilnvērtīgu attīstību.
Pienākot brīdim, kad mazulis ir jāiepazīstina ar jaunu uzturu, idejas autore Egija Martinsone nonāca pie atziņas, ka starp ārvalstu zīmoliem nav sastopama mūsu pašmāju, Latvijā ražota, ekoloģiski tīra pārtika bērniem, neskatoties uz Latvijas zemes sniegtajām veltēm un to daudzveidību. Ar vēlmi bērnam dot labāko, kvalitatīvāko un no Latvijas, ir aizsācies mūsu stāsts un uzņēmējdarbība. Kā piemērotāko bērnu uzturam pediatri rekomendē lietot dzīvesvietai atbilstošā ģeogrāfiskā reģiona izcelsmes pārtiku, tāds ir arī mūsu mērķis – sniegt mūsu atvasēm vislabāko no Latvijas!
Latvijas bagātība ir tās zaļā zeme, tīrā un dabiskā vide. Tā ir auglīga un sniedz mums plašas lauksaimniecības iespējas un vēlāk arī darba augļu baudīšanu. Jaunā ražotne “Rūdolfs” ir atklāta tieši rudenī, kas simbolizē ražas novākšanas laiku un vēsta mums par ražīgu nākotnes darbību!
Mums ir jānovērtē un jāizmanto mūsu zemes sniegtā bagātība un “Rūdolfs” – gardais mammas biezenis ir tas, kurš ļauj mums to izbaudīt!

Citi produkti